TIKLA ARA

Anlat Bakalım - Analyze This

Panik atak sorunu yaşayan mafya patronu Paul Viti (Robert De Niro) hiç olmadık yerlerde ağlama krizlerine girer.


Anlat Bakalım - Analyze This filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Anlat Bakalım - Analyze This

Anlat Bakalım - Analyze This izle

İlk Gösterim tarihi:Anlat Bakalım - Analyze This  Digiturk 29.07.2013 23:05 - 00:44 Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Anlat Bakalım - Analyze This

1999 - ABD , Avustralya Komedi , Suç  türündeki Anlat Bakalım - Analyze This filmin yönetmenliğini Harold Ramis yapmaktadır.Film oyuncuları Robert De Niro , Billy Crystal , Lisa Kudrow , Chazz Palminteri , Joe Viterelli oluşmaktadır.

Panik atak sorunu yaşayan mafya patronu Paul Viti (Robert De Niro) hiç olmadık yerlerde ağlama krizlerine girer. Bir gün psikiyatr Dr. Ben Sobel (Billy Crystal) Paul'un arabasına çarpar; iyi olacak hastanın doktor ayağına gelmiştir. İki usta oyuncunun birbirlerini tamamlayan iki zıt karakteri başarıyla canlandırdıkları Anlat Bakalım, kimi anlarda kahkaha komasına sokacak kadar komik. Bir mafya babasının geçirdiği panik atakların çözümü, başarısız' bir psikiyatristin muayenehanesinde gizlidir... Özellikle The Godfatherda (Baba) Marlon Brando'nun canlandırdığı mafya babası tiplemesini hicveden Robert De Niro'nun Altın Küre'ye aday gösterilen kompozisyonu antolojilere geçecek nitelikte.

Robert De Niro 17.08.1943'te New York'da doğan, beş defa Oscar'a aday gösterilen Robert De Niro, iki defa bu ödülü kazanmıştır (1975, 1981). Oscar dışında da bir çok uluslar arası ödüle 34 defa aday gösterilip 23 defa kazanmış olan, olağanüstü yetenekli bir aktördür. Bu büyük aktörün ilk önemli rolü, 1973 yapımı "Bang the Drum Slowly"dir. Ancak önemli çıkış yaptığı film olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 1973 yapımlı "Mean Streets" filmdir. The Godfather filmleriyle de o bildiğimiz karizmatik, etkileyici Robert De Niro hafızalarımızla yerleşmiştir. Şu anda "Tribeca Film Center" adında kendisine ait olan yapımcı firmayı yönetmektedir.

Lee Kudrow ve Nedra Stern
'in çocuğu olarak dünyaya geldi. Portola Middle School'dan mezun olduktan sonra Vassar College'de biyoloji bölümünü bitirdi.Komedi kariyerine The Groundlings'in bir üyesi olarak başladı. Televizyon dünyasındaki ilk büyük rolü, Mad About You dizisindeki garson Ursula Buffay karakteri oldu. Bu rol ona, Friends dizisinin başrol oyuncularından biri olma imkanını sağladı. Friends'de oynadığı Ursula'nın ikiz kardeşi Phoebe Buffay karakteri, ona 1998 yılında Emmy Ödülü kazandırdı (Komedi Dalında En İyi Aktris).Friends setinde tanıştığı Michel Stern ile 25 Mayıs 1995'te evlendi ve 7 Mayıs 1998 tarihinde Julian Murray adında bir oğlu oldu.

IMDB Puanı: 6/6 ( 92015 kişi oy verdi.)

Resimler

Anlat Bakalım - Analyze This izle

 

Anlat Bakalım - Analyze This izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, analyze this izle, digiturk 2014 filmleri, anlat bakalım konusu, anlat bakalım izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.