TIKLA ARA

Antik Çağda Uzaylılar 4 - Ancient Aliens 4

History’nin büyük yankı uyandıran belgesel serisi “Ancient Aliens” (Antik Çağda Uzaylılar) heyecan verici dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor.


Antik Çağda Uzaylılar 4 - Ancient Aliens 4  Belgesellerini Digiturk History HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Antik Çağda Uzaylılar 4 - Ancient Aliens 4

Antik Çağda Uzaylılar 4 - Ancient Aliens 4 izle

Gösterim tarihi:Antik Çağda Uzaylılar 4 - Ancient Aliens 4   , Hafta içi her gün Digiturk  History HD Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Antik Çağda Uzaylılar 4 - Ancient Aliens 4

History’nin büyük yankı uyandıran belgesel serisi “Ancient Aliens” (Antik Çağda Uzaylılar) dünyanın dört bir yanında halen gizemini koruyan, dünya dışı varlıklara ait olduğu düşünülen arkeolojik bulguları araştıran heyecan verici bir seri…Bazı teorisyenlere göre dünyadışı canlılar, eski çağlarda dünyamızı ziyaret etmiş ve o zamanki atalarımız tarafından "Tanrı" olarak görülmüşlerdir. Bugünkü bilim ve medeniyetin tohumlarının o zamanlardan itibaren bu ziyaretçiler vasıtası ile atıldığı fikrini ileri süren bu bilimadamlarının yaklaşımlarının ve teorilerine ilişkin dayanaklarının sergilendiği diziyi ilginç bulacağınızı sanıyorum. 1968 yılında "Tanrıların Arabaları" isimli romanı ile insanlığın bakışında yeni bir çığır açan "Eric Von Daniken'in", 30 yıllık birikiminden hareketle ortaya konulan bu dokümanterde insanın gelişiminde alışılmışın dışında DNA buluntuları ve Suriye/Mısır'dan Güney Amerika'ya tarihsel bulgular mercek altına alınmaktadır. History’nin büyük yankı uyandıran belgesel serisi “Ancient Aliens” (Antik Çağda Uzaylılar) heyecan verici dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor.

 Antik Çağda Uzaylılar 4 - Ancient Aliens 4  izle

 

Antik Çağda Uzaylılar 4 - Ancient Aliens 4  izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk antik çağ, antik çağda uzaylılar konusu, antik çağda uzaylılar izle, ancient aliens izle, antik çağda uzaylılar araştır,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.