TIKLA ARA

Aramızda - Between Us

Kara komedi sevenler kaçırmasın! İki çiftin evlilik ve seks hayatlarını sorguladığı bir kara komedi..


Aramızda - Between Us  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aramızda - Between Us

Aramızda - Between Us

İlk Gösterim tarihi:Aramızda - Between Us 29.05.2013 21:01 - 22:27 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aramızda - Between Us

2012 - ABD ,Dram türündeki Aramızda - Between Us filmin yönetmenliğini Dan Mirvish yapıyor.Film oyuncuları Julia Stiles , Melissa George, Joe Hortua , Dan Mirvish oluşmaktadır.

Kara komedi sevenler kaçırmasın! İki çiftin evlilik ve seks hayatlarını sorguladığı bir kara komedi..."Bazı şeyler daha iyi bilen arkadaşlar en iyileri arasında olur, özel tutulur. Bu çiftler Grace ve Carlo (Julia Stiles, Taye Diggs) ve Sharyl ve George (Melissa George, David Harbour) zor bir yola girerler ve ne yapacaklarını öğrenmeleri lazımdır. Gerçekleşecek iki akşam boyunca birkaç yıl ayırıyor, çiftler 'dostluk olur seks, para ve din hakkında samimi konuşmanın iki gece boyunca geri. hayatlarını geri dönülmez farklı yönlere taşındı farkında olarak Yüzleşme sürer. her çiftin kırık ilişkisi önünde bildirildiği gibidiğer, tali hasar eski bir dostluk. oyun kazanan Joe Hurtua ödül dayanarak, dan Mirvish filmi bazı şeyler sadece Between Us tutulmalıdır neden öğrenmek dört başarılı aktörlerden harika duygusal ve karmaşık sahne alıyor.

Melissa Suzanne George (6 Ağustos 1976) Avustralyalı film ve Avustralya'da çalıştı televizyon oyuncusu doğumlu, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri.O belki de en çok David Lynch'in Mulholland Dr Amityville Horror in 2005 versiyonu ve Gece 30 Gün rolleriyle tanınır.
George 2008 itibariyle ikili bir Amerikan / Avustralya vatandaşlığı vardır.George onu erken ergenlik olarak, modelleme başladı ve 1992'de Batı Avustralya'nın Teenage Model Yılı seçildi. On altı yaşındayken o ajan Liz Mullinar döküm tanıştı ve popüler Avustralya sabun Home and Away Angel Parrish karakterini canlandırmaya başladı. George Perth sol ve Sidney oyunculuk kariyerine başlamak taşındı. Şov üç yıl sonra, diğer rolleri aramaya ayrılmaya karar verdi. Kısa bir süre sonra, o Avustralya Playboy çıplak ve ünlü fotoğraf dergisi Siyah White.in Aralık 2008 yer aldı.

Julia O'Hara Stiles (d. 28 Mart 1981, New York, ABD), Amerikalı aktris. Gençlik komedisi 10 Things I Hate About You filmindeki rolü ile tanındı. 2001'de People Dergisinde 50 güzel insandan biri seçildi. Şimdi ise Dexter adlı dizide "Lumen Pierce" karakterini oynamaktadır.

MDB Puanı: 3.4/10 ( 66 kişi oy verdi.)

Resimler

Aramızda - Between Us izle

 

Aramızda - Between Us izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, between us izle, digiturk izle, aramızda konusu, aramızda izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.