TIKLA ARA

Asabiyim - Anger Management

Uçaktaki küçük bir yanlış anlama, kışkırtıcı bir şekilde olayları kontrolden çıkarır.


Asabiyim - Anger Management filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Asabiyim - Anger Management

Asabiyim - Anger Management izle

İlk Gösterim tarihi:Asabiyim - Anger Management 23.06.2013 18:45 - 20:30 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Asabiyim - Anger Management

2003 - ABD Komedi türündeki Asabiyim - Anger Management filmin yönetmenliğini Peter Segal yapmaktadır.Film Oyuncuları Adam Sandler , Jack Nicholson , Woody Harrelson , Marisa Tomei , January Jones oluşmaktadır.

Uçaktaki küçük bir yanlış anlama, kışkırtıcı bir şekilde olayları kontrolden çıkarır. Mahkeme, çekingen işadamıDave Buznik'in (Sandler) , uzman Dr. Buddy Rydell'den öfke kontrolü terapisi almasına karar verir. Dave önerileri isteksizce kabul eder. Ancak aksilikler bununla bitmez. Budy, agresif ve alışılmışın dışındaki tedavi yönteminin bir parçası olarak Dave'in evine taşınır. Budy hayatının her yönü ile öfke saçar.

Adam Sandler 17 yaşında Adam bazı küçük gösterilerle çok beğenildi ve daha sonra stand up konusunda iyi olduğunu anladı. 80'li yılların ortasında The Cosby Show'da Theo Huxtable'in arkadaşı Smittyi bir sezon oynadı. 17 yaşında kardeşinin zoruyla yaptığı gösteriden sonra onu komedyen Dennis Miller keşfetti. Adam o zamanlar sadece bir dizide bir de MTV'de gözükmüştü. Miller onu Satuday Night Live'nin yapımcısı Lorne Michaelsle buluşturdu. 1990 yılında Sandler SNLde yazar olarak başladı işe bir kaç yıl sonra ise oyuncu olarak da görülmeye başladı. 1992 yılında ABC Afterschool Specials'ın bir bölümünde uyuşturcu satıcısı rolünde göründü. 'The Chanukah Song' dahil olmakla şarkı söylemeye de başladı ve 1995'te yıldızı ve film kariyeri iyice parladı. Müzik kariyerine gelince, Adam Sandler'ın son albümü 'Stan and Judy's Kid' tüm zamanlarda piyasaya çıktığı ilk hafta en çok satılan komedi albümü oldu ve Billboard listesinde 16. sıraya kadar yükseldi. Daha önceki üç albümü de platin plak kazanmıştı.

Jack Nicholson Genellikle karanlık temalı filmlerde canlandırdığı nevrotik karakterlerle tanınmaktadır. Sinemanın en etkili ve en iyi oyuncularından biridir. Nicholson doğduğunda annesi New York'da showgirl olarak çalışmaktaydı. Küçüklüğünde büyükannesini ve büyükbabasını gerçek annesi ve babasi oldugunu zannetti. Neptune şehrinde büyüdü, New Jersey eyaletinde. Katolik olarak yetiştirildi. Adına okullar verilmiş bir aktördür. Bir arkadaşının ölümünden sonra yastığının altında çekiçle uyumaya basladı. Evinde Polanski tecavuz iddiası ile tutuklandi. Kendisi sıkı bir Los Angeles Lakers taraftarıdır, hiçbir maçı kaçırmaz.

Woodrow Harrelson, Teksasda dünyaya geldi.Bir katil olan babası Charles Voyde Harrelson ile Diane Lou Oswald isimli annesi 1964 yılında boşandılar.Jordan ve Berrett isimli iki erkek kardeşi vardır.Annesi ile birlikte daha sonra Lübnana taşındı ve orada büyüdü.Lübnan Yüksek Okuluna giren Harrelson,ardından İndianadakı Henovor Kolejine gitti ve daha sonra Sigma Chinin bir üyesi oldu.

IMDB Puanı: 6/6 ( 14997 kişi oy verdi.)

Resimler

Asabiyim - Anger Managementizle

 

Asabiyim - Anger Management izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy hd, anger management izle, digiturk komedi filmleri, asabiyim konusu, asabiyim izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.