TIKLA ARA

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By

George adında yalnız ama fantastik ve resim yapabilen bir genç var bu genç mezuniyet senesinde yapılmadık hiç bir şey bırakmak istemiyor Birde güzel mi güzel popüler Sally...


Aşk Ödevi - The Art Of Getting By  filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By izle

İlk Gösterim tarihi:Aşk Ödevi - The Art Of Getting By 24.07.2013 21:30 - 22:50  Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By

2011 - ABD Tür : Komedi , Romantik türündeki Aşk Ödevi - The Art Of Getting By filmin yönetmenliğini Gavin Wiesen yapmaktadır.Film oyuncuları Emma Roberts , Freddie Highmore , Elizabeth Reaser , Michael Angarano , Alicia Silverstone oluşmaktadır.

Imdb deki İnglizce konudan anlayabildiğim kadarıyla George (Freddie Highmore) adında yalnız ama fantastik ve resim yapabilen bir genç var bu genç mezuniyet senesinde yapılmadık hiç bir şey bırakmak istemiyor Birde güzel mi güzel popüler Sally (Emma Roberts) adlı bir kız var bu kız Georgenun diğerlerinden farklı olduğunu fark ediyor üzerine gelişen olayları anlatan romentik komedi tarzında bir film gibi. İnsanın yanlız doğup yalnız öldüğüne inanan George, okulun eve hayatının anlamsız olduğunu düşünmektedir. Ta ki Sally ile tanışana kadar... Yaşamında her şeyi boşveren George, okulda Sally adında bir kıza aşık olunca yavaş yavaş nihilist kimliğinden çıkıp kendindeki yetenekleri keşfedecektir. Ancak bu açılımın sonu George'un mezuniyetini tehlikeye sokar.

Emma Roberts(10 Şubat 1991) Amerikalı aktris ve şarkıcı,aktör Eric Roberts'ın kızı ve Julia Roberts'ın yeğeni.Kariyerine ilk adım atışı 9 yaşında Blow adındaki filmle gerçekleşti.Tanınmasını sağlayan rolü ise Nickelodeon'da yayınlanan Unfabulous adlı dizideki başrolüdür.Ayrıca Aquamarine, Nancy Drew, Wild Child, ve Hotel for Dogs gibi filmlerle de kariyerine devam etmektedir.Emma'nın ilk albümü 2005'de piyasaya çıkan.

Elizabeth Ann Reaser ; bir Amerikalı film , televizyon ve tiyatro sanatçısıdır. En iyi olarak 2005'te oynadığı Stay ve The Family Stone, 2006'da oynadığı televizyon serisi Saved , konuk olarak katıldığı Grey's Anatomy 'de tanındı. Aynı zamanda CBS'te yayınlanan ve bir komedi/dram türü olan The Ex-List'te öncü karakter tipindeki Bella Bloom rolünde oynamıştır. Son olarak Stephenie Meyer'in aynı adı taşıyan romanından esinlenilerek çekilen Twilight filminde Esme Cullen 'ı canlandırmıştır.Elizabeth Reaser'ın et yememesi de bir başka özelliğidir.

Michael Angarano
(Doğum : 3 Aralık 1987 New York) Amerikalı oyuncu.Michael Angarano'nın oynadığı 2005 yılında gösterime giren Sky High - (Kahramanlar Okulu)... Andrew Gunn'ın yapımcılığını ve Mike Mitchell'in de yönetmenliğini üstlendiği filmde bir lisede özel güçleri olan gençlerin macera dolu yaşantısı konusu ele alınmıştır.Sky High Filmi Michael Angarano tanınmasına büyük katkı sağlamıştır.

Alicia Silverstone (.4 Ekim, 1976) Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu ve eski mankendir. İlk olarak Aerosmith müzik videoları ile bilindi ve daha sonra Clueless ile Batman

IMDB Puanı: 6.4/10 ( 21,207 kişi oy verdi.)

Resimler

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By izle

 

Aşk Ödevi - The Art Of Getting By izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax famili hd, the art of getting by izle, digiturk 2014 filmleri, the art of getting by konusu, aşk ödevi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.