TIKLA ARA

Aşk Oyunları - Heartbreakers

Milyoner işadamları söz konusu olunca,Max Conners (Sigourney Weaver) ve kızı Page (Jennifer Lowe Hewitt) tam anlamıyla birer şeytan kesilirler...


Aşk Oyunları - Heartbreakers filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşk Oyunları - Heartbreakers

Aşk Oyunları - Heartbreakers izle

İlk Gösterim tarihi:Aşk Oyunları - Heartbreakers 5.8.2013 20:45 - 22:45 Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Aşk Oyunları - Heartbreakers

2001 - ABD Tür : Komedi , Macera , Polisiye , Romantik , Suç türündeki Aşk Oyunları - Heartbreakers filmin yönetmenliğini David Mirkin yapmaktadır.Film oyuncuları Zach Galifianakis , Jennifer Love Hewitt , Sigourney Weaver , Ray Liotta , Jason Lee oluşmaktadır.

Milyoner işadamları söz konusu olunca,Max Conners (Sigourney Weaver) ve kızı Page (Jennifer Lowe Hewitt) tam anlamıyla birer şeytan kesilirler...Page'in annesi Max,gözüne kestirdiği kurbanlarını baştan çıkarıcı page nin kollarına iter..Sonrasında bütün iş,yüklü bir nafaka koparılacak boşanma davasına kalır....Müthiş ikilinin yeni kurbanları kaba saba bir para babası olan William Tensy (Gene Hackman) dır...Ancak hiç beklenmedik bir gelişme olur ve Page altın kuralı unutarak yakışıklı barmene delicesine aşık olur..Olanlar karşısında deliye dönen Max,Tensy nin parasını çarpmak için müthiş bir mücadeleye girer...

Jennifer Love Hewitt 21 Şubat 1979’da Waco, Teksas’da doğmuştur. Daha küçük bir çocukken müziğe ilgi duymaya başlayan Jennifer Love Hewitt, 3 yaşındayken bir şovda Greatest Love of All’ı seslendirmiştir. 9 yaşında Rusya’yı turlarında ziyaret eden Teksas şov grubuna katılır, 10 yaşında da annesiyle birlikte Los Angeles’a taşınır. Bunun hemen ardından Hewitt yirmiden fazla TV reklamında oynar. İlk çıkışı Disney kanalı için Kids Incorporated (1989-1991) adlı şovda çocuk oyuncu olmasıyla olur. Sonraki yıllarda FOX Shaky Ground (1992-1993), ABC Byrds of Paradise (1994) ve McKenna (1994-1995) Fox kanalı için çekilen Party of Five (1995-1999) şovunda, Time of Your Life (1999) adlı dizilerde oynamıştır.

Susan Alexandra Weaver
Aile: Babası Pat Weaver (NBC-TV yöneticisi), annesi Elizabeth Inglis (aktris), kardeşi Tarajan (adını bir Roma İmparatoru'ndan almış), amcası Doodles Weaver (aktör). İlişki: Jim Simpson'la evli. Charlotte adında bir çocuğu var. Eğitim: Stanford University ve Yale University mezunu. İlk Filmi: 1977'de Woody Allen'ın 'Annie Hall' adlı filminde 6 saniye göründü. Ödül: 1987'de 'Aliens'daki rolüyle Altın Küre ve Oscar'a aday oldu ve Saturn ödülünü kazandı. 1989'da 'Working Girl'le yardımcı kadın oyuncu ve 'Gorillas In The Mist'teki rolüyle en iyi kadın oyuncu dallarında Oscar'a aday oldu ve Altın Küre kazandı. 1990'da 'Working Girl'deki performansıyla BAFTA'ya aday oldu. 1998'de 'Snow White'la SAG'a ve Emmy'ye aday oldu, ayrıca 'The Ice Storm'la Golden satellete'a ve Altın Küre'ye aday oldu ve BAFTA ödülünü kazandı. Yine aynı yıl bu kez 'Alien : Resurrection'la Blockbuster Entertainment ve Saturn ödüllerine aday oldu. 2000'de ise 'Galaxy Quest'teki rolüyle aturn ve Blockbuster E tertainment ödülüne ve 'A Map of the World'deki rolüyle Altın Küre ve Golden Satellite'a aday oldu.

Zach Galifianakis Amerikalı komedyen ve aktör. Oynadığı çok sayıdaki filmi ve televizyon gösterileriyle tanınır. Kariyerinin ilk yıllarını daha çok kapalı mekân komedyeni olarak geçirmişse de 2009 yapımıThe Hangover (Felekten Bir Gece) adlı başarılı filmde sergilediği performansla uluslararası üne kavuşmuştur.

IMDB Puanı: 6.5/10 ( 10-34,247kişi oy verdi.)

Resimler

Aşk Oyunları - Heartbreakers izle

 

Aşk Oyunları - Heartbreakers izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, heartbreakers izle, digiturk 2014 filmleri, heartbreakers kousu, aşk oyunları izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.