TIKLA ARA

Bakkalın Oğlu - The Grocers Son

10 yıl önce doğduğu kasabayı terk eden Antoine, babası felç olunca kasabaya geri döner. Gezici market işleten babasının işlerini gönülsüzce de olsa devralan Antoine'ın en büyük yardımcısı Claire'dir.


Bakkalın Oğlu - The Grocers Son filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bakkalın Oğlu - The Grocers Son

Bakkalın Oğlu - The Grocers Son izle

İlk Gösterim tarihi:Bakkalın Oğlu - The Grocers Son 21.8.2013 17:45 - 19:21 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Bakkalın Oğlu - The Grocers Son

2010 - ABD Tür : Dram , Komedi , Romantik türündeki Bakkalın Oğlu - The Grocers Son filmin yönetmenliğini James Keach yapmaktadır.Film oyuncuları Tom Sturridge , Rachel Bilson , Matthew Davis , Scott Mechlowicz , Roz Ryan oluşmaktadır.

10 yıl önce doğduğu kasabayı terk eden Antoine, babası felç olunca kasabaya geri döner. Gezici market işleten babasının işlerini gönülsüzce de olsa devralan Antoine'ın en büyük yardımcısı Claire'dir. Kasabaya bir türlü uyum sağlayamayan Antoine için işler, geçimsiz abisi François da gelince iyice tatsızlaşır.

Clotilde Hesme ;30 temmuz 1979 yılında Fransa'da doğmuştur.doğum yeri Troyes, Aube'dir.Clotilde Hesme bir kız kardeşi Annelise Hesme ve Elodie Hesme de oyuncu vardır. Okuduktan sonra Drama Sanatları Yüksek Ulusal Konservatuarı , o çeşitli yerlerinde yaptı. O yönetmen tarafından fark edildi Bonnell zorlandı Olga'nın chignon içinde 2.002 . Kariyerine gerçekten başladı 2.007 olmak üzere dört film çekim ile Love Songs of Christophe Honoré o seçildi kendisi için En İyi Kadın Oyuncu César içinde 2.008 . Sonunda 2012 yılında ödül alır Angèle ve Tony ( bağlı olan Naidra Ayadi için poliss ).

Nicolas Cazale (Nisan 1977 24 doğumlu Pau , Fransa) en 2004 Fransız filmi, rolüyle dikkat çeken Fransız modeli ve aktör Le Grand Voyage o 2005 En İyi Erkek Oyuncu için Jüri Ödülü kazandı için Newport Uluslararası Film Festivali . Ayrıca Avrupa sinemasının kadar ve gelecek yeteneklerinden biri olarak ve kazandı Shooting Stars Ödülü 2008 yılında.

IMDB Puanı: 7.9/10 ( 1,672 kişi oy verdi.)

Resimler

Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever izle

 

Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the grocers son izle, digiturk 2014 filmleri, the grocers son konusu, bakkalın oğlu izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.