Medipol Başakşehir
Fatih Karagümrük

Medipol Başakşehir - Fatih Karagümrük Tek Maç Satın Al

Medipol Başakşehir - Fatih Karagümrük maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Medipol Başakşehir kendi evinde Fatih Karagümrük ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Medipol Başakşehir - Fatih Karagümrük Maçı Satın Al

2023 Süper Lig maçları Aralık ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Medipol Başakşehir - Fatih Karagümrük maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Medipol Başakşehir - Fatih Karagümrük maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Medipol Başakşehir - Fatih Karagümrük Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Medipol Başakşehir ve Fatih Karagümrük gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 17319 kapasiteli Fatih Terim Stadyumu sahip Medipol Başakşehir seyircilerine stadında 2014 yılından bu yana ağırlarken Fatih Karagümrük takımı ise 1949 yılından bu yana 6500 kişilik Karagümrük Spor Kulübü taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.