TIKLA ARA

Başka Bir Sessizlik - Another Silence (Inna Cisza)

Hayatı darmadağın olmuş, ailesi yok olmuş bir bayan polisin sınır ötesi intikam hikayesi.


Başka Bir Sessizlik - Another Silence (Inna Cisza)filmini Digiturk Moviemax Festival  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Başka Bir Sessizlik - Another Silence (Inna Cisza)

Başka Bir Sessizlik - Another Silence (Inna Cisza)izle

İlk Gösterim tarihi:Başka Bir Sessizlik - Another Silence (Inna Cisza) Digiturk 18.06.2013 17:49 - 19:12 Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Başka Bir Sessizlik - Another Silence (Inna Cisza)

2011 - Arjantin , Fransa , Kanada , Brezilya Dram türündeki Başka Bir Sessizlik - Another Silence (Inna Cisza)filmin yönetmenliğini  Santiago Amigorena yapmaktadır.Film Oyuncuları Marie-Josee Croze , Benz Antoine , Amber Goldfarb oluşmaktadır.

Hayatı darmadağın olmuş, ailesi yok olmuş bir bayan polisin sınır ötesi intikam hikayesi. Gerçekçiliğiyle güzel bir tavır sergileyen bu filmde acıları, intikam duygusunu, basit insanların kaybetmişliklerini tam anlamıyla basit bir gerçeklikle izleyeceksiniz.

Marie-Josée Croze (Fransızca telaffuz: d. 23 Şubat 1970, Montreal, Quebec), Kanadalı aktris. Marie-Josée Croze Montreal La Veillée Prospero okulunun tiyatro bölümünde güzel sanatlar okudu. 1993 yılında La Florida filmiyle beyazperdeye adım attı. Daha sonra televizyon dizilerinde çalışmaya başladı. 2000 yılında çekilen Denis Villeneuve Maelstrom filmiyle ulusal Jutra ve Genie en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı. 2010 yapımı Fransa-Kanada ortak yapımı A View of Love filmindeki üstün oyunculuğuyla beğeni topladı.

IMDB Puanı: 4/7 ( 144 kişi oy verdi.)

Resimler

Başka Bir Sessizlik - Another Silence (Inna Cisza)izle

 

Başka Bir Sessizlik - Another Silence (Inna Cisza)izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, another silence izle, digiturk filmleri, inna cisza izle, başka bir sessizlik izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.