TIKLA ARA

Başkalarının Parası - Other Peoples Money

Gregory Peck, Danny DeVito gibi devleri buluşturan keyifli bir komedi Batmakta olan kurumların üstüne konan bir şirket avcısı, bu sefer gözünü bir aile şirketine diker.


Başkalarının Parası - Other Peoples Money filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Başkalarının Parası - Other Peoples Money

Başkalarının Parası - Other Peoples Money izle

İlk Gösterim tarihi:Başkalarının Parası - Other Peoples Money 30.07.2013 22:30 - 00:07 Digiturk  Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Başkalarının Parası - Other Peoples Money

1991 - ABD Dram , Komedi , Romantik türündeki Başkalarının Parası - Other Peoples Money filmin yönetmenliğini Norman Jewison yapmaktadır.Film oyuncuları Danny DeVito , Gregory Peck , Penelope Ann Miller , Piper Laurie , Dean Jones oluşmaktadır.

Gregory Peck, Danny DeVito gibi devleri buluşturan keyifli bir komedi Batmakta olan kurumların üstüne konan bir şirket avcısı, bu sefer gözünü bir aile şirketine diker. Şirletin sahibi, bu durum üzerine avukat olan kızından yardım ister. Ancak şirket avcısı genç kadını görür görmez çarpılır. Şimdi, ustaca manevralarla hem şirketi devralacak hem de genç kadının kalbini kazanacaktır.

Danny DeVito Kendi film şirketi vardır. Şirketi Jersey Films Pulp Fiction, Get Shorty, Erin Brockovich, Gattaca ve Garden State gibi filmlerin yapımcılığını üstelenmiştir.. DeVito Reno 911! adlı tv dizisininde yapımcısıdır. DeVito 2000 yılında Erin Brockovich filminin yapımcısı olarak En İyi Film Akademi Ödülü'ne aday gösterilmişti.

Gregory Peck Beş yaşındayken anne ve babası boşanan Gregory Peck, ailenin tek çocuğu olarak büyükannesinin yanına gönderildi ve kendi deyişiyle 'sakin ve düzenli' bir çocukluk yaşayamadı. Büyükannesinin onu götürdüğü filmlerle sinema tutkusu başlayan Peck, Berkeley'de tıp okurken oyuncu olmaya karar verdi ve daha sonra Broadway'de rol almayı başardı.1943'de Emlyn Williams'ın sahne oyunu 'The Morning Star' ile oyunculuğa başladı. 1943'de ise Hollywood'daydı ve bir yıl sonra ilk filmi Days of Glory'de rol aldı. Bir sonraki filmi Keys of the Kingdom ile star ilan edildi ve Oscar'a aday oldu.

Penelope Ann Miller Televizyon yapımcısı baba ve moda tasarımcısı annenin kızı olarak Los Angeles'da doğmuşdur. Lise yılları sonrası tiyatro eğitimi amacı ile New York'a gitmişdir. 1988 yılında oynadığı Our Town filmindeki rolü ile Tony ödülüne aday gösterilmişdir. 1990 yılında Oscar adayı Awakenings filminde Robert de Niro ve Robin Williams ile oynamışdır. Daha sonra 1992 yılında Chaplin ve 1993 yılında Carlio's Way filmlerinde rol almışdır. 2000'li yıllarda bazı filmlerde ve televizyon dizilerinde rol alan Miller en son Desperate Housewifes dizisnde Fran rolü ile televizyon seyircisi ile buluşmuşdur.

IMDB Puanı: 5.9/10 ( 5,167 kişi oy verdi.)

Resimler

Başkalarının Parası - Other Peoples Money izle

 

Başkalarının Parası - Other Peoples Money Tree izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, other peoples money izle, digiturk 2014 filmleri, other peoples money konusu, başkalarının parası izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.