TIKLA ARA

beIN CONNECT Giriş ve Üyelik

Abonesi olduğunuz beIN Connect üyeliğinize giriş yapmak için gerekli olan bilgiler ve bağlantılar bulunmaktadır. Nasıl giriş yapacağınızı hemen öğrenerek işlemlerinizi yapabilirsiniz. beIN Connect girişi yapmak için aboneliğiniz yoksa yeni abonelik paketleri ile ilgili bilgiler verilmektedir.


Digiturk'u artık beIN CONNECT Uygulaması sayesinde bilgisayarlarınızdan, akıllı telefonlarınızdan, Smart TV veya tabletlerinizden de izleyebileceksiniz.  Digiturk beIN CONNECT uygulaması ile Web TV'den seyredebileceksiniz.

Cep Telefonu / E-posta / Üyelik Numarası seçeneklerinden birini kullanarak üye girişi yapabilir veya üye değilseniz Süper Lig, Eğlence ve Spor Extra+ paketleri arasından seçim yaparak yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Mevcut Digiturk üyeleri paketleri kapsamındaki içerikleri beIN Connect üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirler.

Digiturk beIN CONNECT hizmetine Giriş için tıklayınız.

beIN CONNECT paket satın almak için tıklayınız.

Bu hizmet size çok iyi gelecek! Dıgıturk beIN CONNECT sayesinde bilgisayar, akıllı telefonlar, tabletler ve Smart TV uygulması ile TV'den rahatlıkla izleyebileceksiniz. Digiturk ile en güzel filmler, en son çıkanlar, favori dizileriniz, belgeselleriniz ve daha yüzlercesini izleyebileceksiniz.

Web'den izle

Digiturk'ün www.beinconnect.com.tr adresinde internet üzerinden erişebileceğiniz hizmette bir çok Digiturk kanalına erişebilir, yüzlerce içeriğe dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman ulaşıp izleyebilirsiniz. Canlı yayınların olduğu kanallarda yayını durdurabilir, dilerseniz canlı yayında 12 saate kadar geriye alabilirsiniz.

Cep & Tablet'ten izle

Digiturk'ün beIN CONNECT uygulaması sayesinde iPhone, iPad ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu veya tabletlerinizden TV kanalını canlı takip edebileceksiniz. Üstelik yayını durdurabilir, geri sarabilirsiniz.

Smart TV'den izle

Digiturk'ün beIN CONNECT uygulaması sayesinde Smart TV'lerden izleme imkanınız bulunmaktadır.

beIN CONNECT'te Neler Var?

Yorumlar

Yorum Yaz

  
Ayni hata bendede var iki gündür giremiyorum

  
The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. bu hatayı alıyor ve de bein connecte giriş yapamıyorum çerezleri tarama verilerini siliyorum bir türlü olmuyorYorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.