TIKLA ARA

Benim Belalı Kedim - My Cat from Hell

Benim Belalı Kedim”in bu yepyeni sezonunda, kedi davranış bilimcisi Jackson Galaxy, kavgacı ve acımasız kedileri yüzünden yuvaları ve ilişkileri paramparça olan kedi sahiplerinin yardımına koşuyor.


Benim Belalı Kedim - My Cat from Hell Digiturk Animal Planet kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Benim Belalı Kedim - My Cat from Hell

Benim Belalı Kedim - My Cat from Hell izle

Gösterim tarihi: Benim Belalı Kedim - My Cat from Hell , Belgeselini Hafta içi Her Gün Digiturk Animal Planet Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Benim Belalı Kedim - My Cat from Hell Konusu:

“Benim Belalı Kedim”in bu yepyeni sezonunda, kedi davranış bilimcisi Jackson Galaxy, kavgacı ve acımasız kedileri yüzünden yuvaları ve ilişkileri paramparça olan kedi sahiplerinin yardımına koşuyor. 15 yılı aşkın deneyimi, kanıtlanmış bir eğitim programı ve bir yığın kedi oyuncağıyla, Jackson, endişeli hayvanseverlerin tüylü dostlarıyla olan anlaşmazlıklarının kaynağını buluyor.

Saldırgan davranışlarıyla sahiplerinin evlilik ilişkilerini tehdit eden öfkeli kedilerden, önlerine çıkan her şeyi tırmalayan tüylü şeytanlara ve güvenip de küçük çocuklarla baş başa bırakılmayacak ele avuca sığmaz tekirlere kadar, en feci durumlara bile derman olan Jackson, hayvan sahiplerinin, çok sevgili kedilerinden vazgeçmek zorunda kalmadan ilişkilerini geri kazanmalarını sağlıyor.

“Benim Belalı Kedim”, sahiplerinin ilişkilerini tehdit eden şeytani kedilerle dolu yepyeni bir sezonla yeniden karşınızda… Kedi davranış bilimcisi Jackson Galaxy’yi ailelerin ele avuca sığmaz arkadaşlarını iyileştirirken izleyeceğiz.

Her bölüm, kavgacı kedilerini kontrol altına alıp evde düzen sağlamaya çalışan kedi sahiplerinin evlerinde gelişen olayları ilk ağızdan ekranlara getiriyor. Kanlı bir mücadeleye dönüşmeden kedilerini evde yalnız bırakamayan bir çift, bağrışlarıyla sahiplerini gecenin bir yarısında uyandıran bir kedi ve eşyaları düşürüp mobilyalara zarar veren tehlikeli bir kedi ile tanışacağız.
Kötü davranan ister kediler ister sahipleri olsun, durumu kurtarmak için yeter ki Galaxy orada olsun.

“Benim Belalı Kedim”, sahiplerinin ilişkilerini tehdit eden şeytani kedilerle dolu yepyeni bir sezonla yeniden karşınızda… Kedi davranış bilimcisi Jackson Galaxy’yi ailelerin ele avuca sığmaz arkadaşlarını iyileştirirken izleyeceğiz. Her bölüm, kavgacı kedilerini kontrol altına alıp evde düzen sağlamaya çalışan kedi sahiplerinin ilk ağızdan, ev içi olaylarını ekranlara getiriyor.

Baş belası kedileri yüzünden aile kurma planları suya düşen bir çift ve iki yakın arkadaşın arasına karaçalı gibi giren kedi Jen ile tanışacağız. Kötü davranan ister kediler ister sahipleri olsun, durumu kurtarmak için yeter ki Galaxy orada olsun!

Yayınlanan Bölümleri

Benim Belalı Kedim 1 My Cat From Hell 1
Benim Belalı Kedim 2 My Cat From Hell 2
Benim Belalı Kedim 3 My Cat From Hell 3
Benim Belalı Kedim 4 My Cat From Hell 4
Benim Belalı Kedim 5 My Cat From Hell 5

 Benim Belalı Kedim - My Cat from Hell izle

 

Benim Belalı Kedim - My Cat from Hell izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: animal planet, benim belalı kedim konusu, digiturk programları, my cat from hell izle, benim belalı kedim izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.