TIKLA ARA

Beş - Five

Beş kısa film ve 5 kadın bu kadınların ortak noktası meme kanseri ile mücadele etmekte olmaları.Meme kanseri etkisini insanların yaşamları üzerinde keşfetmek için bir araya gelen kadınların hayatlarından kısa alıntılar yapılıyor.


Beş - Five filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Beş - Five

Beş - Five

Gösterim tarihi: Beş - Five, 27.02.2013 15:40 - 17:04 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

 Beş - Five, Konusu

2011- ABD yapımı olan Dram, Komedi filim türündeki  Beş - Five  filmin yönetmenliğini  Jennifer Aniston yapıyor. Filmin oyuncuları Jennifer Aniston, Patty Jenkins, Alicia Keys, Demi Moore ve Penelope SpheerisPatricia Clarkson, Rosario Dawson ve Lyndsy Fonseca'den oluşuyor.

Konusu:Film 5 farklı kadının hayat hikayelerine ışık tutarak başlıyor. Beş kısa film anlatılıyor bu kadınların ortak noktası meme kanseri ile mücadele etmekte de oldukları oluyor.Meme kanseri etkisini insanların yaşamları üzerinde keşfetmek için bir araya gelen kadınların hayatlarından kısa alıntılar yapılıyor. Her kısa filmin başlığı karakteri dayandı andan itibaren tanı, mizah ve drama etkisi meme kanseri ve farklı aşamalarında tanı için kullandığı bir bağlantılı hikaye ark yoluyla paylaşılan deneyim ilişkileri ve yollar beş olayları algılarlar kendilerini gücü, arama yaparken konfor, tıbbi devrimler ve, sonuç olarak, bir çare çıkartırlar.

Jennifer Joanna Aniston (d. 11 Şubat 1969, Shermen Oaks), sinema ve dizi oyuncusudur. Los Angeles'da doğan ve 80'li yıllarda küçük rollerde oynamaya başlayan Jennifer Aniston, çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. En bilinen rolü Friends dizisindeki Rachel Green rolüdür. Dünya ve Amerikan tarihinde en çok izlenen tv dizisi olan ve çekimleri 10 sene süren "Friends" dizisi ile birlikte, adeta fenomen olan ve yıldızı parlayan Jennifer bu rolü ile bir Altın Küre ve bir de Emmy Ödülü almıştır. Aktör Brad Pitt ile beş yıl evli kalmıştı. Evlilikeri çok mutlu gitmesine rağmen ayrıldılar.2010 yılında yapılan bir araştırmaya göre dünyanın 8. en güçlü ünlüsü seçilmiştir.Kalifornia eyaletinde doğmasına rağmen New York eyaletinde büyümüştür.

Rosario Dawson (d. 9 Mayıs 1979), Amerikalı aktris ve şarkıcı. En çok Sin City, He Got Game, Rent ve özellikle başrolünü oynadığı Quentin Tarantino'nun Death Proof filmlerindeki roleriyle tanınmıştır. Bunlar oyuncunun oynadığı ve oynayacağı filimlerdir.Günah Şehri 2 , Sin City 2 (2010) Kartal Göz ,Eagle Eye (2008) Yedi Yaşam , Seven Pounds (2008) Explicit Ills (2008) Ölüm Geçirmez ,Grindhouse

Beş - Five izle


Beş - Five izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk five filmini izle, five izle, beş filmi konusu, five meme kanseri filmi, beş filmi oyuncuları,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.