TIKLA ARA

Bilardocu Kadın - Turn the River

Ayrı olduğu kocasının baktığı oğlunu gizlice gören bir kadın, çocuğunu kaçırarak yeni bir hayat kurmayı planlar.Yetenekli bir bilardo oyuncusu olan Kailey, ayrıldığı kocasının baktığı oğlu Gulley ile birlikte yeni bir hayat kurmayı düşlemektedir.


Bilardocu Kadın - Turn the River filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bilardocu Kadın - Turn the River

Bilardocu Kadın - Turn the River izle

İlk Gösterim tarihi: Bilardocu Kadın - Turn the River 10.05.2013 15:05 - 16:34 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Bilardocu Kadın - Turn the River Konusu

2007, ABD Dram türündeki Bilardocu Kadın - Turn the River filmin yönetmenliğini Chris Eigeman yapmaktadır.Oyuncuları John Juback , Jaymie Dornan , Joseph Siravo , Tony Robles , Jordan Bridges oluşmaktadır.

Ayrı olduğu kocasının baktığı oğlunu gizlice gören bir kadın, çocuğunu kaçırarak yeni bir hayat kurmayı planlar.
Yetenekli bir bilardo oyuncusu olan Kailey, ayrıldığı kocasının baktığı oğlu Gulley ile birlikte yeni bir hayat kurmayı düşlemektedir. Gereken parayı toplamak için bahis karşılığı bilardo oynamayı kabul eder. Böylece Gulley'i yanına alarak Kanada'ya yerleşecektir.

Anna Kournikova Eski Sovyetler Birliği'nin başkenti Moskova'da, Sergei ve Alla Kournikova'nın kızı olarak dünyaya geldi. Küçük yaşta annesiyle beraber ABD'ye göç etti. Bugün Miami, Florida'da yaşamaktadır.
İlk uluslararası turnuvasına, 1990 yılında Moskova'da düzenlenen ATP ile katıldı. 1995'te Federasyon Kupasında maç kazanmış en genç oyuncu ünvanını aldı ve Avrupa Şampiyonası ile İtalya Gençler Açık turnuvasına katıldı. 1995 bitiminde Uluslararası Tenis Federasyonu dünya gençler şampiyonu oldu.Kariyerine ara verdiği sıralarda tahtını Maria Sharapova'ya teslim eden ünlü tenisçi kısa zamanda tenis kortlarına geri dönmeyi planlıyor.

Melissa Joan Hart Dört yaşından beri önce Broadway'de sonra da çeşitli reklam filmlerinde oynadı.
1986'da Timsah Dundee filminde kısa bir sahnede rol aldı. 1986 yılında Katherine Helmond ve Sid Ceasar'la oynadığı Christmas Snow adlı filmi 1987'de "Primetime Emmy" ödülünü kazandı.
İlk çıkışını 1991 yılında, Nickelodeon kanalında başrol oynadığı Clarissa Explains It All dizisiyle yaptı. Dizi 1994 yılında yayından kaldırıldıktan sonra Melissa Joan Hart New York Üniversitesi'ne gitti ancak eğitimini tamamlamadı. Bu dönemlerde Twisted Desire - Komplo, The Right Connections, Silencing Mary gibi filmleri de ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterildi.

IMDB Puanı: 4.6/10 ( 1256 kişi oy verdi.)

Resimler

Bilardocu Kadın - Turn the River izle

 

Bilardocu Kadın - Turn the River izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, turn the river izle, digiturk izle, bilardocu kadın konusu, bilardocu kadın izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.