TIKLA ARA

Bizi Rahat Bırakın! - Let My People Go!

Reuben, Norveçli erkek arkadaşıyla şiddetli bir kavga edince, en iyisinin bir süre uzaklaşmak olduğuna karar verir ve Paris'teki ailesini ziyarete gelir.


Bizi Rahat Bırakın! - Let My People Go! filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bizi Rahat Bırakın! - Let My People Go!

Bizi Rahat Bırakın! - Let My People Go! izle

İlk Gösterim tarihi:Bizi Rahat Bırakın! - Let My People Go!   Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Bizi Rahat Bırakın! - Let My People Go!

2011 - Fransa Komedi  Bizi Rahat Bırakın! - Let My People Go! filmin yönetmenliğini Mikael Buch yapmaktadır.Film oyuncuları Amira Casar , Carmen Maura , Clément Sibony , Jean-Christophe Bouvet , Didier Flamand oluşmaktadır.

Finlandiya'da yaşayan Fransız Yahudisi bir eşcinselin hikayesi... Reuben, Norveçli erkek arkadaşıyla şiddetli bir kavga edince, en iyisinin bir süre uzaklaşmak olduğuna karar verir ve Paris'teki ailesini ziyarete gelir. Evlere şenlik ailesi sayesinde burada da huzur bulması münkün olmayacaktır.

Amira Casar' (d. 1 Mayıs 1971, Londra), İngiliz oyuncu. İran asıllı bir baba ile Rus balerin bir annenin kızı olarak dünyaya geldi. Fotoğrafçı Helmut Newton tarafından 14 yaşında keşfedildi. Kariyeri için Paris'e taşındı. Conservatoire National d'Art Dramatique ve Blanche Salant sanat okullarında Paul Weaver 'dan drama eğitimi aldı. 2006 yılında Angers Film Festivali'nde jüri üyesi olarak görev aldı.

Carmen García Maura (Eylül 1945 15 doğumlu) bir olan İspanyol oyuncu . Altı yıl yayılmış bir kariyeri, Maura iyi not ile onu işbirliği için bilinen İspanyol yönetmen Pedro Almodóvar .Maura doğdu Madrid . Salvador Garcia Santa-Cruz ve Carmen Maura ARENZANA kızı. Onun büyük dedesi Fransa şu anda elçilik Madrid ARENZANA Sarayı yaşamış Fuente Nueva de ARENZANA, Kontu oldu. Annesinin taraftan onu diğer büyük büyük babası olan sanatçı Bartolome Maura Montaner kardeşi Antonio Maura , beş kez İspanya'nın eski başbakanı ve tanınmış bir hatip.
Maura felsefe ve edebiyat okudu Ecole de Beaux-Arts Paris'te. 1964 1970, o iki çocuk, Carmen ve Pablo vardır kiminle bir avukat, Francisco Forteza, ile evlendi.

IMDB Puanı: 5/9 ( 221 kişi oy verdi.)

Resimler

Bizi Rahat Bırakın! - Let My People Go! izle

 

Bizi Rahat Bırakın! - Let My People Go! izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, bizi rahat bırakın! konusu, digiturk 2014 filmleri, let my people go! izle, bizi rahat bırakın! izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.