TIKLA ARA

Blue Bloods

New York Emniyet Müdürü Frank Reagan, hem polis gücünün hem de ailesinin lideridir. Kendisinden önce emniyet müdürlüğü görevini yürütmüş babası Henry'nin aksine resmi ilişkilere önem verir.


Blue Bloods  Digiturk Dizimax Vice HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Blue Bloods 

Blue Bloods 

Gösterim tarihi: Blue Bloods 09 Mayıs Perşembe / 20:01 - 20:42,09.05.2013, 20:01 - 20:42 09.05.2013, 20:01 - 20:42 ,10.05.2013 01:00 - 01:42, 10.05.2013 01:00 - 01:42 Digiturk Vice HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

2010 ABD  Dizi, Polisiye, Dram türündeki Blue Bloods Dizisinin yönetmenliğini Yönetmenler Dan Fogelman  yapmaktadır.Oyuncuları  Damian Young, David Duchovny, Evan Handler, Madeleine Martin, Madeline Zima, Natascha McElhone, Pamela Adlon, Rachel Miner oluşmaktadır. 

New York Emniyet Müdürü Frank Reagan, hem polis gücünün hem de ailesinin lideridir. Kendisinden önce emniyet müdürlüğü görevini yürütmüş babası Henry'nin aksine resmi ilişkilere önem veren Frank, teşkilatı kadar ailesini de diplomatik bir şekilde yönetmektedir. Zamanında babasının sorumsuzca sebep olduğu sorunları düzeltme çabası içindedir...

Frank'in hem gurur hem de endişe duymasına yol açan büyük oğlu Danny ise, işinde uzman bir dedektif ve iyi bir aile babasıdır. Aynı zamanda Irak savaşı gazisi olan Danny, suç davalarını çözmek için şüpheli taktiklere başvurmaktan çekinmeyen biridir.

Reagan ailesindeki tek kadın ise, savcı yardımcılığı görevini yürüten, yeni boşanmış, bir çocuk annesi olan Erindir. Kardeşlerinin ve babasının, kanunun tanıdığı sınırlar içerisinde kalmasını adeta vazife edinmiştir.

En genç Reagan ise, Harvard Hukuk Fakültesinden yeni mezun olmuş, ailenin altın çocuğu Jamie'dir... Aile geleneğine sırt çeviremeyen Jamie de hukuk alanındaki parlak geleceğinden vazgeçerek polis olmaya karar verir. Ancak ondan, babasının bile haberinin olmadığı gizli bir polis soruşturmasının parçası olması istendiğinde, hem hayatı altüst olur hem de aile adlarının lekelenme tehlikesi başgösterir.

Blue Bloods Oyuncular

TOM SELLECK (Frank Reagan)
Tom Selleck ve bıyıkları' Magnum, P.I. dizisiyle hayatımıza girdi. Seksenlerin yakışıklı erkek figürlerinden biriydi. Magnum rolüyle Emmy ve Altın Küre kazandı. Magnum, P.I.yla çekim tarihleri çakışmasa, Indiana Jones rolünde onu izleyecektik... 1987'de Üç Adam ve Bir Bebek ve ardından birkaç filmle daha yüzümüzü güldürdü. Sonraki yıllarda daha çok TV filmlerine ağırlık verdi ancak Friendste ara ara Monica'nın sevgilisi olarak karşımıza çıkıp şaşırttı bizi. Blue Bloodsda onu Frank Reagan rolünde izleyeceğiz.

DONNIE WAHLBERG (Danny Reagan)

Onunla tanışmamız, 90'larda gençliğin peşinden koşturduğu, boybandlerin miladı New Kids on the Blockla oldu. Ama Donnie, tıpkı kardeşi Mark gibi yeteneğini ortaya koyarak Al Pacino, Robert De Niro ve Mel Gibson gibi ustalarla karşılıklı döktüren' bir aktöre evrildi. Daha çok Fidye, Altıncı His ve Testere serisiyle tanınan 1969 doğumlu aktör, müzisyen ve yapımcıyı, şimdiye kadar polis ve dedektif rollerinde sıklıkla gördük. Blue Bloodsda agresif ve çok başarılı bir dedektif rolüyle karşımızda.

BRIDGET MOYNAHAN (Erin Reagan)

Çoğumuz onu, Coyote Uglyde keşfettik. Onu Serendepity, The Recruit, I, Robot ve Prey gibi filmler izledi. Sex and The City'de ise Mr. Big'in Paris'te aşık olup evlendiği; ancak kısa süre sonra Carrie'yle aldattığı genç ve güzel Natasha olarak karşımıza çıktı. Ayrıca Hollywood'daki talihsiz kadınlardan biri o. Zira 2006'da Amerikan futbolu oyuncusu olan sevgilisi Tom Brady, onu şimdiki eşi Gisele Bundchen için terk etmiş, ayrılığın hemen ardından ise Bridget, Tom'un çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı.

WILL ESTES (Jamie Reagan)

Dizilerde ufak tefek roller alsa da Will Estes'in asıl oyunculuk kariyeri, 1988'de The New Lassie dizisi için 700 çocuk arasından seçilmesiyle başlıyor. Ailenin tek çocuğu olan 1978 doğumlu aktör, daha sonra pek çok TV dizisinde rol alsa da, beyazperdede de görüyoruz onu; 2000'de U-571, 2002'de May ve 2009'da Not Since You. Bon Jovi'nin It's My Life adlı parçasının klibinde de oynayan Will Estes, Blue Bloodsda ailenin göz bebeği, Harvard mezunu genç bir polis olarak çıkıyor karşımıza.

Nicholas Turturro
Sgt. Anthony Renzulli

Gregory Jbara
Garrett Moore

Alex Ziwak
Undercover Detective

Robert Clohessy

Sgt. Gormley

Bruce Altman

The Mayor

Peter Conboy

NYPD Crime Tech

David Ramsey
Mayor Carter Poole

Dylan Moore

Sydney Davenport

Eric Morris
Noble Sanfino

Andrea Roth
Kelly Davidson

Colleen Clinton
Agent Anderson


Yvonna Kopacz Wright
Ava Hotchkiss

Michael T. Weiss

Sonny Malevsky

Nick Sandow
Lt. Alex Bello

Blue Bloods izle

 

Blue Bloods izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax vice hd, blue bloods konusu, digiturk dizi, blue bloods oyuncuları, blue bloods izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.