TIKLA ARA

Body of Proof

Alanında en tanınmış beyin cerrahlarından biri olan Dr. Megan Hunt'ın (Dana Delany) hayatı, bir trafik kazasıyla değişir.


Body of Proof Digiturk Dizimax Vice HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Body of Proof

Body of Proof

Gösterim tarihi: Body of Proof Dizimax Vice HD kanalın dan 26 Temmuz Cuma / 17:00 - 17:42 tarihinde izleyebilirsiniz.

2012 - ABD Tür : Dram , Gizem , Polisiye , Romantik türündeki Body of Proof Dizisinin yönetmenliğini Nelson Mccormick, Christine Moore yapmaktadır.Oyuncuları Jeri Ryan , Dana Delany , John Carroll Lynch , Nicholas Bishop , Kristi Lynn oluşmaktadır. 

Alanında en tanınmış beyin cerrahlarından biri olan Dr. Megan Hunt'ın (Dana Delany) hayatı, bir trafik kazasıyla değişir. Kaza yüzünden ameliyat kariyeri sona eren Hunt, meslek hayatına adli tıp uzmanı olarak devam eder. Megan kendini kaza ya da cinayet sonucu yaşamını yitiren kişilerin ölüm nedeninin ardında yatan bulmacayı çözmeye adar. Sezgileri çok kuvvetlidir. Bir süre sonra kendi yetkisinin bitip, polis departmanının görevinin başladığı sınırları yok etmesiyle ün kazanır. Bu süreçte yeniden yoluna koyması gereken tek şey kariyeri değildir. Tutkusu uğruna ailesini ikinci plana atan Megan'ın, yaşayanlar'la olan ilişkisini de yola koyması gerekir. Beyin cerrahlığından adli tıp uzmanlığına geçiş yapan Megan Hunt'ın kriminal maceraları 3.sezonuyla karşınızda. Body Of Proof'un 2. Sezon finalinde Megan'ı kendisini hedefleyen bir saldırının sonucu olarak bıçaklanan ortağı Peter Dunlop'ın başucunda beklerken bırakmıştık. Dizinin yeni sezonunda bu saldırının ardından ekibin başına neler geldiğini birlikte göreceğiz.

Dana Welles Delany (13 Mart 1956 doğumlu) Amerikalı film, sahne kazanan bir çok ödül ve televizyon oyuncusu.O Desperate Housewives ABC televizyon programında Çin Plajı'nda Colleen McMurphy (1988-1991), Katherine Mayfair rolüyle (2007-2010 tanınıyor..ve bir ses-oyuncu olarak, DC Animasyon de Lois Lane televizyon dizisi Batman gibi Universe. Bir röportajda, o "karmaşık karakterleri oynamayı sevdiğini söyledi.Delany 1970'lerin sonundan bu yana film, televizyon ve sahne aktif olmuştur.

Ryan Jeri Lynn Zimmerman 1968 yılında Almanya' nın Münih şehrinde Amerikalı bir ailede doğdu; Mark adında bir erkek kardeşi vardır. Babası Amerikan Ordusun da olduğu için çocukluğu Kansas, Maryland, Hawaii, Georgia, ve Teksas askeri üslerinde geçti. Ryan 11 yaşında iken ailesiyle birlikte Paducah, Kentucky' ye yerleşti. Liseyi 1986 yılında başarıyla bitirdikten sonra Ryan Northwestern Universitesine kayıt oldu. 1989 yılın da İllinois Eyaletin de yapılan güzellik yarışmasın da birinci gelerek Miss Illinois seçildi. 1990 Miss America güzellik yarışmasında da en iyi 3. güzel seçildi. Ryan, 1990 yılında Northwestern Üniversitesinin Tiyatro bölümünden mezun oldu. Boyu 1.73 metredir.

Nicholas Bishop (Eylül 1973 19 doğumlu) bir İngiliz doğumlu Avustralyalı aktör. O en iyi Dedektif olarak görev yaptığı televizyon rolleriyle tanınıyor Peter Baker pembe dizi üzerinde Home and Away (2004-07) ve olarak Peter Dunlop üzerinde ABC medikal drama İspat Vücut (2011-2012).

 Body of Proof izle

 

 Body of Proof izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax vice hd, body of proof konusu, digiturk 2014 dizileri, body of proof bölümleri, body of proof izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.