TIKLA ARA

Bodyguard - The Bodyguard

Geçmişin gizli servis ajanı Frank Farmer 'ın(Kevin Costner), tehlikeli bir hayranı tarafından tehdit edilen ünlü pop yıldızı Rachell (Whitney Houston)nı koruma göreviyle yolları kesişir..


Bodyguard - The Bodyguard filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bodyguard - The Bodyguard

Bodyguard - The Bodyguard izle

İlk Gösterim tarihi:Bodyguard - The Bodyguard 22.8.2013 21:15 - 23:16 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Bodyguard - The Bodyguard

1992 - ABD Tür : Dram , Müzikal , Romantik  türündeki Kralın Tüm Adamları - All the Kings Men filmin yönetmenliğini Mick Jackson yapmaktadır.Film oyuncuları Kevin Costner , Whitney Houston , Bill Cobbs , DeVaughn Nixon , Gerry Bamman oluşmaktadır.

Geçmişin gizli servis ajanı Frank Farmer 'ın(Kevin Costner), tehlikeli bir hayranı tarafından tehdit edilen ünlü pop yıldızı Rachell (Whitney Houston)nı koruma göreviyle yolları kesişir.. Önceleri, gözü güvenliği sağlamak dışında birşey görmeyen koruma ve özgürlüğüne düşkün pop yıldızı hiç anlaşamaz. Fakat daha sonra aralarındaki gerilim, aşka dönüşür. Kalbinin kapılarını aşka kapamış olan adam, aşkı ve sorumluluğu arasında sıkışıp kalmıştır. Sonuda elbette aşk galip gelir ..

Kevin Michael Costner, ABD'li sinema oyuncusu ve yönetmen. Genellikle kendi filmlerini yönetmiştir. Aldığı Oscar, BAFTA ve Altın Küre ödüllerinin yanı sıra oyunculuğuyla 6 kez Razzie ödülüne layık görülmüştür. Fanatik bir Arsenal taraftarıdır. Sinemanın yanı sıra aynı zamanda Modern West adlı bir rock grubunda da vokalistlik yapmaktadır.

Wilbert "Fatura" Cobbs (16 Haziran 1934) ameika dogumlufilm ve televizyon oyuncusu. 120 televizyon programıı ve filmde rol aldı.İlk profesyonel oyunculuk rolü "Ride Black Horse" idi.

Whitney Houston (9 Ağustos 1963 - 11 Şubat 2012), ABD'li şarkıcı. Dünyanın en çok ödül alan kadın şarkıcısı unvanını alarak rekorlar kitabına girmiştir. (2006 itibariyle 411 ödül)Whitney Houston, Cissy Houston gibi başarılı bir gospel sanatçısının kızı, Dionne Warwick gibi başarılı bir R&B sanatçısının kuzeni olarak dünyaya geldi. Ayrıca efsane isim Aretha Franklin vaftiz annesiydi. Böyle bir ailede Whitney de çocukluk yaşlarından itibaren müzikle ilgilenmeye başladı. Önceleri doğduğu yer olan New Jersey'deki kilise korolarında şarkı söyleyen Whitney, zamanla profesyonelliğe adım attı.

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 17,070 kişi oy verdi.)

Resimler

Bodyguard - The Bodyguard izle

 

Bodyguard - The Bodyguard izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, the bodyguard konusu, digiturk 2014 filmleri, the bodyguard izle, bodyguard izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.