TIKLA ARA

Bu Martin Bonner mi - This Is Martin Bonner

Sosyal statü olarak birbirinin zıddı kutuplarda yer alan iki adam aynı anda küçük bir kasabada yeni bir hayata başlar ve aralarında sıradışı bir dostluk gelişir.


Bu Martin Bonner mi - This Is Martin Bonner filmini Digiturk Sundance Channel HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bu Martin Bonner mi - This Is Martin Bonner

Bu Martin Bonner mi - This Is Martin Bonner izle

İlk Gösterim tarihi:Bu Martin Bonner mi - This Is Martin Bonner Digiturk Sundance Channel HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Bu Martin Bonner mi - This Is Martin Bonner

2013 - ABD Dram , Komedi türündeki Bu Martin Bonner mi - This Is Martin Bonner  filmin yönetmenliğini Chad Hartigan yapmaktadır.Film oyuncuları Paul Eenhoorn, Sam Buchanan,Chad Hartigan oluşmaktadır.

İki adamın sıradışı dostluğu... Sosyal statü olarak birbirinin zıddı kutuplarda yer alan iki adam aynı anda küçük bir kasabada yeni bir hayata başlar ve aralarında sıradışı bir dostluk gelişir.Bu Martin Bonner olan bir Amerikalı tiyatro filmi yazıp yönettiği Chad Hartigan . Filmin yıldız Paul Eenhoorn Martin Bonner, taşınmaya zorunda onun geç 50s bir adam olarak Reno , Nevada yeni bir iş ve yeni arkadaşlar gelmesini ve yapmak için kendi girişimleri için. Bir hapishane rehabilitasyon kar amacı gütmeyen yaptığı çalışmaları sayesinde o Travis Holloway (karşılayan Richmond Arquette ) ve iki adam beklenmedik bir dostluk oluşturur.

Çad Hartigan (31 Ağustos 1982, Lefkoşa , Kıbrıs ) bir olan İrlanda , Amerikan bağımsız film yapımcısı ve aktör . 2005 yılında üzerinde "Ultimate Film Fanatik" unvanını kazanmak için diğer yarışmacılar yüzlerce yendi IFC aynı adlı oyun gösterisi.Çad Hartigan adasında doğdu Kıbrıs Ağustos 1982 yılında. Babası, Gerard, bir işadamı Limerick , İrlanda , ve annesi, Gayle, bir öğretmen Sparks, Nevada . O üç erkek ortasında ve şu anda ikamet için değil ailesinin tek üyesidir Virginia . O katıldı Tallwood Lisesi olarak Virginia Beach 1996-2000 yılları arasında ve ağır tiyatro ve video üretimi dahil oldu. O mezun oldu ve o, için uygulanan ilk ve tek üniversiteye kabul edildi Sanatlar Kuzey Carolina Okulu . Çad orada film programına katıldı ve bir BFA ile 2004 yılında mezun oldu. O sınıf arkadaşları Brendan McFadden, yaşayan üç yıl boyunca Aaron Katz o bugün profesyonel olarak çalışmaya devam etmektedir ve Marc Ripper,.

Paul Eenhoorn
çalışan bir Avustralya aktör Seattle . Seattle taşındığından bu yana, o hızla var filmin toplumda saygın bir aktör olarak büyümüştür. Eserleri dünyanın pek çok film festivallerinde görülmüştür. Paul aile komedisi kötü adam, Bay Daniels oynadı Max Kuralları 2004 üst düzey ABD'li film olarak izleyiciler tarafından seçildi SIFF .  Ayrıca, kısa film Elliot'un Wake 2007 resmi bir seçim oldu SIFF .Paul döküm lider için olumlu eleştiriler aldı ortaçağ destanı Savaşçı End , hangi Mt verildi. De Rainier ödül 2009 STIFF .Ayrıca 2009 görüldü STIFF kısa gerilim Kimya Ekran Kimya En İyi için layık görüldü.  Paul tartışmalı filmde Kurşun Dedektif oynadı Zoo oynadı Sundance ve Cannes .

Richmond Arquette (21 Ağustos 1963 doğumlu) bir Amerikan film ve televizyon oyuncusudur.Arquette doğdu New York , Brenda Olivia "Mardi" (oğlu kızlık soyadı Nowak), bir oyuncu, şair , tiyatro operatörü, aktivist, oyunculuk öğretmen ve terapist ve Lewis Arquette , bir aktör.  Arquette baba tarafından büyükbabası komedyen oldu Cliff Arquette . Arquette annesi oldu Yahudi , bir kızı olan Holokost mülteci Polonya .  Arquette babası dönüştürmek oldu İslam Katoliklik gelen, ve kaşif bir akrabası Meriwether Lewis . Onun kardeşleri aktörler Rosanna , Patricia , Alexis ve David . O aktris kardeşi-in-law oldu Courteney Cox ve aktör Thomas Jane .

IMDB Puanı: 7.5/10 ( 1172 kişi oy verdi.)

Resimler

Bu Martin Bonner mi - This Is Martin Bonner izle

 

Bu Martin Bonner mi - This Is Martin Bonner izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: sundance channel hd, this is martin bonner izle, digiturk 2014 filmleri, this is martin bonner konusu, bu martin bonner mi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.