TIKLA ARA

Bunlar İyi Zamanlarımız - The Good Times Are Killing Me

Kanadalı avukat Kate Derby bir dava için araştırma yaparken bir anda kendisini uyuşturucu rehabilitasyon merkezinde bulur.


Bunlar İyi Zamanlarımız - The Good Times Are Killing Me filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bunlar İyi Zamanlarımız - The Good Times Are Killing Me

Bunlar İyi Zamanlarımız - The Good Times Are Killing Me izle

İlk Gösterim tarihi: Bunlar İyi Zamanlarımız - The Good Times Are Killing Me   05.06.2013 14:55 - 16:21 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Bunlar İyi Zamanlarımız - The Good Times Are Killing Me

2009 - Kanada Dram türündeki Bunlar İyi Zamanlarımız - The Good Times Are Killing Me filmin yönetmenliğini John Lecuyer yapmaktadır.Film Oyuncuları Kelly Rowan , Rupert Graves , Aaron Abrams , Rosemary Dunsmore , Marilla Wex oluşmaktadır.

Kanadalı avukat Kate Derby bir dava için araştırma yaparken bir anda kendisini uyuşturucu rehabilitasyon merkezinde bulur. Burada terapi grubunda tanışacağı bağımlılar kendisine yardım eder.

Kelly Rowan (26 Ekim 1965) bir is born Canadian televizyon ve film oyuncu ve eski fashion model. O iyi canlandırmakta bilinir Kirsten Cohen Doğum Fox TV serisi O.C.Içeriği [gizlemek] 1 Biyografi 1,1 Özel hayatı 1,2 Kariyer 2 Filmleri 3 Referanslar 4 Dış bağlantılar Rowan doğdu Ottawa, OntarioVe mezun oldu Torontos ' Kuzey Ortaokul. 19 yaşındayken sol University of Western Ontario ve sonra Kanada serisi döküm katılmak için İngiliz Edebiyatı onu derecesini elde Mount Royal. Though Rowan ne zor bir kararı üniversiteye gitmek üzere olduğu görüşme yaptı, genç oyuncu fırsat olarak göstermek ateş bulundu Paris, Fransa çok dayanılmaz. Rowan öğrenimi için daha fazla, az oyunculuk eğitimi gitti British American Drama Academy Londra ve üzerine Kuzey Amerika dönmeden, New York kentin ünlü eğitim taşındıktan Neighborhood Playhouse.

Michelle Williams
,Dawson's Creek dizisinde canlandırdığı Jen karakterinin başından geçen bir olayın benzerini gerçek hayatta da yaşamış olup,20 yaşındayken Los Angeles'dan dizinin çekildiği Wilmington kasabasına taşınmıştır. Elizabeth Wurtzel'in 'Prozac Nation' adlı dizisinde Christina Ricci rolüyle ekranlarımıza gelmiştir.Ayrıca Omar Epps ve Jeff Goldblum ile başrollerini paylaştığı 'Perfume' adlı yapımda da yer almaktadır. Aslında Williams şu sıralar yaşamakta olduğu 'büyük şehir' özlemine rağmen,kasaba yaşamına pek de yabancı sayılmaz.Küçüklüğünde Montana'da yaşamıştır.Ailesinin San Diego'ya taşınmasını fırsat bilen Williams,şansını Holywood'da denemek istemiştir ve küçük sayılabilecek yaşlarda şöhreti yakalamıştır. Burada birçok önemli yapımda rol alan Williams,Wilmington'da diziden boş kalan zamanlarında kitap okumaktadır.

IMDB Puanı: 4.5/10 ( 58 kişi oy verdi.)

Resimler

Bunlar İyi Zamanlarımız - The Good Times Are Killing Me izle

 

Bunlar İyi Zamanlarımız - The Good Times Are Killing Me izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, bunlar iyi zamanlarımız konusu, digiturk filmleri, the good times are killing me izle, bunlar iyi zamanlarımız izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.