TIKLA ARA

Büyük Yarış - The Big Year

Birbirine rakip olan üç farklı adam, Kuzey Amerika'nın en az rastlanan, nadir kuşlarını gözlemledikleri bir "kuş-izleme" yarışına katılırlar.


Büyük Yarış - The Big Year filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Büyük Yarış - The Big Year

Büyük Yarış - The Big Year

İlk Gösterim tarihi:Glee: Büyük Yarış - The Big Year  30.05.2013 17:10 - 18:46  Digiturk Moviemax Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Büyük Yarış - The Big Year

2011 - ABD Aile , Komedi türündeki Büyük Yarış - The Big Year filmin yönetmenliğini David Frankel yapmaktadır.Film Oyuncuları Owen Wilson , Jack Black , Steve Martin , Jim Parsons , Anthony Anderson oluşmaktadır.

Birbirine rakip olan üç farklı adam, Kuzey Amerika'nın en az rastlanan, nadir kuşlarını gözlemledikleri bir "kuş-izleme" yarışına katılırlar. Ama doğada karşılaştıkları her güçlük aslında günlük hayatlarından birer yansımadır. Mark Obmascik'in 1998 yılında yazdığı "The Big Year: A Tale of Man, Nature and Fowl Obsession," adlı kitaptan uyarlanan filmin baş rollerinde Owen Wilson, Jim Parsons ve Jack Black yer alıyor. Yönetmenliğini çeşitli televizyon dizilerinin de yönetmenliğini yapan ve sinemada adından Şeytan Marka Giyer (The Devil Wears Prada) ile söz ettiren David Frankel'ın üstlendiği filmin senaryo uyarlaması ise Howard Franklin'e ait.

Owen Wilson Tam adı Owen Cunningham Wilson olan oyuncu 18.11.1968'de Dallas, Teksas, ABD'de doğdu. Boyu 1.80. Eğitimi; Thomas Jefferson Lisesi, Austin, Teksas; New Mexico'da askeri okuldan mezun oldu; Teksas Üniversitesi, Austin. The Haunting (1999) filminin çekimlerinde bir sahnede çenesi kesilmiş ve çenesine dikiş atılmıştı. Bir ropörtajda Matematik ve İspanyolca derslerini geçemediği için üniversiteden mezun olamadığını söylemişti. Başarılı bir aktör olmasına rağmen kendisini yazar olarak görüyor ve bu alanda daha fazla zaman harcamaktan hoşlandığını belirtiyor.

Jack Black 26 Ağustos 1969 adlı rock grubunun üyesidir. Bir çok filmde rol almıştır. yılında Kaliforniya, Santa Monica'da dünyaya gelmiştir. Tenacious D, King Kong, School of Rock, Nacho Libre bunlardan bazılarıdır. Komik oyunculuğu sayesinde önemli bir yere gelmiştir. Oynadığı filmlerde (özellikle School of Rock) müzikal kalitesi ile büyük bir fan kitlesi yaratmıştır.

Steve Martin Yetmişlerin sonlarında komedyenlik yeteneği tescillenmiş olan Martin sinema dünyasına adım atmayı düşünür. 1977 yılında ilk filmi The Absent-Minded Waiter çekilir. Yedi dakika uzunluğunda olan ve senaryosu da Martine ait olan bu film en iyi kısa film dalında Akademi ödülüne aday gösterilir.
1979 yılında ilk uzun metrajlı filmi The Jerk yayınlanır. Bu filmin büyük gişe başarısı sonrası ardı sıra yeni filmler gelir.The Jerk filmi Steve Martinin ilk başrolüydü.70li yıllarda rol aldığı The Muppet Moviede bir sahnede garson olarak gözükmekte ve Kermitle olan diyaloğu klasikler arasında görünmektedir.Ve Beatles grupunun Maxwell's Silver Hammer (Maxwell'in gümüş çekici) şarkısını söylediği Sgt. Peppers Lonely Hearts Club Band filminde oynar.1980 yılında çok sevdiği Pennies From Heaven filmi yapılacağını öğrenince filmde rol almaya çalışır.Filmde Arthur Denton rolünü alan Steve,filmde canlandırdığı ciddi karakterle resmen The Jerkde akıllara o zamanlar kazınmış olan komedi imajını söker.

Anthony Anderson Kariyerinin ilk dönemlerinde Tiyatroda komedi bölümlerinde rol almıştır.Kariyerindeki ilk Filmi 1999 yapımı Liberty Heights olmuş.Bu filmle birlikte çok sayıda film teklifi almış ve komedi filmlerinin aranılan ismi olmuştur.En son The back up plan(2010) filminde rol almıştır.Kariyerindeki en heyecan verici filmi Transformes Filmindeki Glen Whitmann rolü olarak görüyor.

MDB Puanı: 6.1/10 ( 21828 kişi oy verdi.)

Resimler

Büyük Yarış - The Big Year izle

 

Büyük Yarış - The Big Year izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, büyük yarış konusu, digiturk burada, the big tear izle, büyük yarış izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.