TIKLA ARA

Cani Ruh - Fallen

Dedektif John Hobbes, önceden bildiği suçluyu arıyordu... Ama çoktan yakalanmış ve ölmüştü...


Cani Ruh - Fallen filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Cani Ruh - Fallen

Cani Ruh - Fallen izle

İlk Gösterim tarihi:Cani Ruh - Fallen   28.06.2013 11:30 - 13:29 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Cani Ruh - Fallen

1998 - ABD Dram , Fantastik , Gerilim , Polisiye türündeki Cani Ruh - Fallen filmin yönetmenliğini Gregory Hoblit yapmaktadır.Film Oyuncuları Denzel Washington , John Goodman , Donald Sutherland , James Gandolfini , Elias Koteas oluşmaktadır.

Dedektif John Hobbes, önceden bildiği suçluyu arıyordu... Ama çoktan yakalanmış ve ölmüştü...Cinayet dedektifi John Hobbes (Denzel Washington) kalabalık kaldırımda katilin peşine düşer. Orada: küçük, orta yaşlı bir kadın. Hayır, bekle: katil kadının yanındaki ürkek adam. Şimdi de bir başkası. Hepsi veya hiçbiri olabilir. Çünkü Hobbes'in aradığı katil bir insandan diğer insana bir dokunuşta geçen kötü bir ruhtur. Hobbes Fallen'da görünüşte ölümsüz düşmanı sinsice takip eder. Bu yaşlı kötü adam, akıllı ve inatçı adamla tüm kozlarını oynamak için yüzyüze gelir.

John Goodman Altın Küre ve Emmy ödüllerine sahi John Goodman, St. Louis'in Missouri şehrinde dünyaya gelmiştir. 1980 yılından itibaren sinema ve televiyon projelerinden yer almaktadır. 1988 - 1997 yılları arasında televizyonlarda yayınlanan Roseanne isimli dizide yer alan oyuncu, bu dizideki performansıyla, 1993 yılında Golden Globe Ödülleri'nden En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Yakın zamanda Pixars'ın sinema dünyasına kazandırdığı Sevimli Canavarlar ve Sevimli Canavarl Üniversite'de filmlerindeki Sulley karakterini seslendirmiştir.

Donald Sutherland,
(Saint John, New Brunswick, Kanada D.17 Temmuz 1935) Kanadalı aktör. Mühendislik ve drama dallarında yüksek öğrenim görmüştür. 1960'lı yıllarda İngiliz yapımları ile oyunculuk kariyeri başlamıştır.

IMDB Puanı: 6/9 ( 39922 kişi oy verdi.)

Resimler

Cani Ruh - Fallen izle

 

Cani Ruh - Fallen izle

 

 Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, fallen izle, digiturk filmleri, cani ruh konusu, cani ruh izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.