TIKLA ARA

Çaylak Soyguncular - 30 Minutes or Less

30 Minutes or Less , küçük bir kasabada sıkıcı hayatını pizza paket servisi yaparak geçiren Nick in iki suçlu tarafından kaçırılarak 30 dakika içinde banka soymaya zorlanması ile gelişen olayları anlatıyor.


Çaylak Soyguncular - 30 Minutes or Less  filmini Digiturk Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Çaylak Soyguncular - 30 Minutes or Less

Çaylak Soyguncular  - 30 Minutes or Less izle

İlk Gösterim tarihi: Çaylak Soyguncular - 30 Minutes or Less filmini  25.04.2013 02:35 - 03:55  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Çaylak Soyguncular - 30 Minutes or Less Konusu

2011 - ABD , Kanada , Almanya Aksiyon , Komedi , Macera , Polisiye , Suç ,türündeki Çaylak Soyguncular - 30 Minutes or Less   filmin yönetmenliğini Ruben Fleischer yapmaktadır. Oyuncular Jesse Eisenberg, Fred Ward, Michael Pena, Jordan Trovillion, Danny McBride oluşmaktadır.

Çok sıkı arkadaş olan bir gurup gençler bir gun soygunculuga kalkalarlar ve yüzelrine gözlerine bulaşdırırlar.30 Minutes or Less , küçük bir kasabada sıkıcı hayatını pizza paket servisi yaparak geçiren Nick in (Jesse Eisenberg ) iki suçlu tarafından kaçırılarak 30 dakika içinde banka soymaya zorlanması ile gelişen olayları anlatıyor.

Jesse Adam Eisenberg.Doğum Yeri: New York.Boyu: 1.71 m.8 yaş beri davul çalmaya edildi. OneUpMe.com düzenlendi. Annesinin 20 yıl boyunca Doğu Brunswick, NJ kendi memleketi çocukların doğum günü partileri de yapılan bir profesyonel palyaço. Polonya asıllı var. Anne ve babasının Lehçe şehir Szczecin ABD geliyor. Jesse Lehçe dil bilen ve çok sık Polonya ziyaret etti. Bu [Social Network] size doğaçlama script türden değildi. Aaron [Sorkin] ile hemen sahnenin ritim ne açık. O Shakespeare okumaya benziyor. Aslında, bu büyük tiyatro gibi bir çok şey. Ben sanki bir oyun yapıyordu lengthier Bazı sahnelerin bir baktı. Eğer sahnenin hikaye ark bulmak keşfetmek farklı anlar, mümkün olduğunca zengin yapmak için üzerlerine kurmak. [I] onun kesilmesi ile yaptığı yoğun kontrol barışık. O müstakil görünebilir ve bıkkın, ama her zaman tüm kontrol odasına çalışıyor.


Michael Pena
13 Ocak 1976, Chicago doğumlu olan Michael Pena; Crash, Dünya Ticaret Merkezi,Arslanı Kuzulara gibi filmlerde rol almıştır. Özellikle Tetikçi'deki performansı,eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

IMDB Puanı: 3.1/10 ( 52676 kişi oy verdi.)

Resimler

Çaylak Soyguncular  - 30 Minutes or Less izle

 

Çaylak Soyguncular  - 30 Minutes or Less izle

 

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, çaylak soyguncular konusu, çaylak soyguncular izle, çaylak soyguncular oyuncuları, 30 minutes or less izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.