TIKLA ARA

Cennet Batıda - Eden Is West

Tıpkı Odisseia'daki gibi, kahramanımız Elias'ın macerası da Ege'nin serin sularında başlar...


Cennet Batıda - Eden Is West filmini Digiturk Festival kanalından izleyebilirsiniz.

Cennet Batıda - Eden Is West

Oyunun Sonu - Margin Call izle

Gösterim tarihi: Cennet Batıda - Eden Is West; 06.03.2013 19:28 - 21:14 Digiturk Festival kanalından izleyebilirsiniz.

Cennet Batıda - Eden Is West , Konusu

Fransa , İtalya , Yunanistan  yapımı olan Dram  filim türündeki  Cennet Batıda - Eden Is West  filmin yönetmenliğini Costa-Gavras yapıyor. Filmin oyuncuları Riccardo Scamarcio, Eric Caravaca, Juliane Köhler, Antoine Monot Jr., Mona Achache,Costa-Gavras, Jean-Claude Grumberg,Costa-Gavras, Léonard Glowinski, Nikos Doukas'den oluşuyor.

Konusu: Özgürlüğün cennet olduğunu bilen ve hep onu arayan elias bir gün cennetine kavuşacağını biliyordu. Tıpkı Odisseia'daki gibi, kahramanımız Elias'ın macerası da Ege'nin serin sularında başlar... Kıyıdaki parlak ışıklara yaklaşan eski püskü gemideki kaçakların tek hedefi vardır: "Batı"ya ulaşabilmek. Sahil Güvenlik botlarıyla karşılaştıklarında, Elias ve arkadaşı gemiden atlayıp kıyıya yüzerler. Vardıkları yer, "Cennet" adında lüks bir tatil köyünün çıplaklar kampıdır burada Macarları hiçte umdukları gibi gitmez...

Constantinos Gavras (Doğumu: 12 Şubat 1933, Loutra-Iraias, Yunanistan). Film yönetmeni.Yunan asıllı Fransız yurttaşı film yönetmeni olan Constantinos Gavras, daha çok yönettiği siyasal filmlerle tanınır. Çoğunlukla Fransızca seslendirilmiş filmler yapmış olmasına karşın, İngilizce sesli filmleri de vardır.Jean-Louis Trintignant'ın bir savcıyı ve Yves Montand'ın da solcu bir partinin önde gelen temsilcilerinden birini canlandırdığı Z adlı filmde (1969), barışın önemi, faşist çeteler ile hükümet içindeki güçlerin ilişkisi bağlamında derin devlet sorunsalı irdelenmektedir.

Riccardo Scamarcioa Trani, Apulia'da doğmuştur. İyi bir aktör olarak yetişmek için Scuola Nazionale di Cinema, Roma'ya gitti. Şuan Roma'da yaşıyor. 2000 yılında bir dizi filmde rol alıyorken, ilk sinema filmi olan, yönetmenliğini Luca Lucini'nin yaptığı Tre metri sopra il cielo'da rol aldı. Bu sayede çabucak İtalyan halkı tarafından iyi tanınan, özellikle de genç bir izleyici kitlesi tarafından benimsenen biri oldu. Onun bu başarısı oyunculuk becerileri için talepleri arttırdı. Fausto Paravidino'nun yönettiği Texas (2005) filmindeki rolü onu bir seks sembolü olarak ön plana getirdi ve 2005 yılında Michele Placido'nun yönettiği Romanzo Criminale filminde ki esrarengiz bir katil rolünü canlandırmıştır.

Cennet Batıda - Eden Is West izle


Cennet Batıda - Eden Is West izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: cennet batıda oyuncuları, cennet batıda izle, eden is west izle, cennet batıda konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.