TIKLA ARA

Çifte Soygun - Flypaper

Tripp Kennedy (Patrick Dempsey) kapanma saatine yakın bir bankaya girer ve birden ortalık karışır. İki farklı çete aynı anda bankayı soymaya çalışmaktadır!Bir tarafta profesyonel banka hırsızları, öbür tarafta ise beceriksiz iki kafadar...


Çifte Soygun - Flypaper filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çifte Soygun - Flypaper

Çifte Soygun - Flypaper izle

İlk Gösterim tarihi:Gerçeğe Çağrı - Total Recall Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Çifte Soygun - Flypaper

2011 - ABD , Almanya  Komedi , Suç türündeki Çifte Soygun - Flypaper filmin yönetmenliğini Rob Minkoff yapmaktadır.Film Oyuncuları Patrick Dempsey , Ashley Judd , Mekhi Phifer , Pruitt Taylor Vince , Octavia Spencer oluşmaktadır.

Tripp Kennedy (Patrick Dempsey) kapanma saatine yakın bir bankaya girer ve birden ortalık karışır. İki farklı çete aynı anda bankayı soymaya çalışmaktadır!Bir tarafta profesyonel banka hırsızları, öbür tarafta ise beceriksiz iki kafadar... Banka çalışanlarıyla müştereleri rehin alan iki çete bir yandan kavga ederken bir yandan da bankayı soymaya çalışmaktadır. Tripp, kısa sürede ters giden bir şeyler olduğunu anlar.Bu karşılaşma basit bir tesadüften ibaret değildir.

Patrick Dempsey Galen Dempsey, Amerikalı aktör ve araba yarışçısı. Dr. Derek Shepherd (McDreamy) rolü ile Grey's Anatomy TV dizisinde ün yapmıştır. Indianapolis 500 ve birçok araba yarışında da hobi amaçlı olarak yarış hayatına devam etmektedir. Dempsey'e 12 yaşında iken disleksi tanısı konulmuştur. 2008 oskar törenlerindeki bir röportajında Barbara Walters'a disleksi ile ilgili olarak "beni ben yapan" şeklinde referans göstermiştir. Bana daha çok çalışmalısın şeklinde bakış açısı kazandırmıştır şeklinde konuşmuştur. Asla vazgeçmedim Disleksi yüzünden aktör birçok rolde tüm senaryoyu ezberlemek zorunda kalmış ve hatta baz seçmelerde rolü almada zorluklar yaşamıştır.

Ashley Tyler Ciminella olan ünlü oyuncu California eyaletine bağlı Los Angeles şehrinde doğan Ashley, Eğitimini Kentucky Üniversitesi'nin Fransızca bölümünde tamamladıktan sonra, Playhouse West School and Theater Company'de devam etmiştir. Ashley sinema dünyasında NBC'de yayınlanan Sister dizisindeki Reed Hasley rolüyle tanınmıştır.

IMDB Puanı: 6/3 ( 18103 kişi oy verdi.)

Resimler

Çifte Soygun - Flypaper izle

 

Çifte Soygun - Flypaper izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, flypaper izle, digiturk dizileri, çifte soygun konusu, çifte soygun izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.