TIKLA ARA

Çılgın Alabama - Crazy in Alabama

Kocasından psikolojik ve fiziksel baskı gören bir kadın, hayallerinin peşinden California'ya gider. Amacı büyük bir aktris olmaktır.


Çılgın Alabama - Crazy in Alabama filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çılgın Alabama - Crazy in Alabama

Çılgın Alabama - Crazy in Alabama izle

İlk Gösterim tarihi:Çılgın Alabama - Crazy in Alabama 22.8.2013 20:45 - 22:33 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Çılgın Alabama - Crazy in Alabama

1999 - ABD Tür : Komedi  türündeki Çılgın Alabama - Crazy in Alabama filmin yönetmenliğini Antonio Banderas yapmaktadır.Film oyuncuları David Morse , Lucas Black , Elizabeth Perkins , Noah Emmerich , Melanie Griffith oluşmaktadır.

Yönetmen koltuğunda Antonio Banderas bulunuyor! Kocasından psikolojik ve fiziksel baskı gören bir kadın, hayallerinin peşinden California'ya gider. Amacı büyük bir aktris olmaktır.

Melanie Griffith ABD 09 Ağustos 1957 sanatçı altın küre ödülü almışve oskara aday gösterilmiştir.3kez evlilik yapan aktrist antonio banderasla güzümüzde halen evlidir.

David Morse (d. 11 Ekim 1953) ABD'li Emmy ödülü adaylığı bulunan sahne, tiyatro ve sinema sanatçısı.
Hamilton, Massachusetts doğumludur. 1970'li yıllarda Boston'da tiyatro çalışmalarına başlamışdır. 1980'li yıllarda New York'da zaman zaman katıldığı tiyatro çalışmaları sırasında bazı televizyon yapımlarında da görev almıştır. Bu yılların sonlarında aralarında The Good Son, The Rock, Twelve Monkeys, The Long Kiss Goodnight, Contact, ve The Negotiator'un olduğu bazı film çalışmalarında rol almıştır. Stephen King hikayelerine dayanan The Langoliers, Hearts in Atlantis, ve The Green Mile filmlerinde ününü artırmıştır. 2007 yılında House dizisinde canlandırdığı Michael Tritter rolü ile Emmy ödülüne aday gösterilmiştir.

IMDB Puanı: 5.9/10 ( 4,783 kişi oy verdi.)

Resimler

Çılgın Alabama - Crazy in Alabama izle

 

Çılgın Alabama - Crazy in Alabama izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, crazy in alabama izle, digiturk 2014 filmleri, crazy in alabama konusu, çılgın alabama izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.