TIKLA ARA

Çocuklarımın Babası - Father of My Children (Le Pere de mes enfants)

Grégoire Canvel bir erkeğin isteyebileceği her şeye sahiptir. Sevilesi bir eş, üç sevimli çocuk ve onu ayakta tutan bir iş...


Çocuklarımın Babası - Father of My Children (Le Pere de mes enfants)   filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çocuklarımın Babası - Father of My Children (Le Pere de mes enfants)

Çocuklarımın Babası - Father of My Children (Le Pere de mes enfants)izle

İlk Gösterim tarihi:Çocuklarımın Babası - Father of My Children (Le Pere de mes enfants) 27.05.2013 19:23 - 21:09 Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Çocuklarımın Babası - Father of My Children (Le Pere de mes enfants) Konusu

2009 - Almanya , Fransa Dram türündeki Çocuklarımın Babası - Father of My Children (Le Pere de mes enfants) filmin yönetmenliğini Mia Hansen-løve yapıyor.Film oyuncuları Chiara Caselli , Eric Elmosnino , Louis-Do de Lencquesaing , Michaël Abiteboul , Alice De Lencquesaing oluşmaktadır.

Grégoire Canvel bir erkeğin isteyebileceği her şeye sahiptir. Sevilesi bir eş, üç sevimli çocuk ve onu ayakta tutan bir iş... Bir film yapımcısıdır. Kendi sinema anlayışına uygun olarak yetenekli sinemacıları keşfetmek ve filmi geliştirmek -özgürce ve hayatı yansıtarak- kesinlikle onun yaşama sebebidir. Bu onun mesleğidir. Bu ona yeterlidir ve Grégoire hemen hemen tüm zamanını ve enerjisini işine adamıştır. O bir hiperaktiftir, asla durmaz. Haftasonları dışında... Ailesiyle birlikte -hassas ve kırılgan olduğu kadar değerli aralıklarda- kırsalda vakit geçirir. Tahammül edilebilir ve eşsiz karizmasıyla, Grégoire tutkuya hükmeder. Yenilmez bir görünüşü vardır. Lakin, şöhretli yapım şirketi, Moon Films, arka ayakları üstündedir. Çok fazla yapım, çok fazla risk, çok fazla borç... Fırtına bulutları toplanmaktadır. Grégoire yine de her şeye rağmen engelleri aşıp geçecektir. Kör inatçılığı ona nerede önderlik edecektir? Bir gün, gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Ve tek kelimeyle: başarısızlık. Yorgunluktan bitmiştir. Sonunda yavaş yavaş umutsuzluğa düşer.

Juliette Binoche (9 Mart 1964 Paris, Fransa), Fransız oyuncu. Tiyatro yönetmeni ve heykeltıraş bir baba ile oyuncu bir annenin kızı. Conservatoire National Supérieur d'Art Dramatique de Paris'de oyunculuk eğitimi aldı.18 yaşına geldiğinde bağımsız bir yapım olan Pascal Kane imzalı Liberty Belle'de küçük bir rol aldı. Yaklaşık beş yıl boyunca kasiyerlik ve modellik yaptı. 1985 yılında 'Je vous salue, Marie' adlı filmde yönetmen Jean-Luc Godard ile birlikte çalıştı.

Catherine Deneuve (d. 22 Ekim 1943 Paris doğumlu Fransız oyuncu. Roman Polanski ve Luis Buñuel'in filmlerinde canlandırdığı soğuk sarışın karakterleri ile ünlenen Deneuve, zamanla Fransız sinemasının en tanınmış oyuncularından biri haline geldi.

MDB Puanı: 6.7/10 ( 1408 kişi oy verdi.)

Resimler

Çocuklarımın Babası - Father of My Children (Le Pere de mes enfants) izle

 

Çocuklarımın Babası - Father of My Children (Le Pere de mes enfants) izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, father of my children, digiturk filmleri, le pere de mes enfants, çocuklarımın babası,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.