TIKLA ARA

Cult

Jeff Sefton, son zamanlarda hayatı pek yolunda gitmeyen bir araştırmacı gazetecidir. Anne babasını genç yaşta kaybettikten sonra kardeşi Nate'e bir baba gibi kol kanat germiştir.


Cult Digiturk Dizimax Drama  HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Cult

Cult

Gösterim tarihi: Cult 09 Mayıs Perşembe / 17:45 - 18:25 Digiturk Drama HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

1994-2004 ABD  Komedy türündeki Cult Dizisinin yönetmenliğini Yönetmenler Peter Burger, Scott Reynolds, Michael Duignan, Charlie Haskell yapmaktadır.Oyuncuları  Oyuncular Renato Bartolomei ,Latham Gaines ,Gareth Reeves ,Kate Elliott ,Danielle Cormack ,Scott Wills ,Sara Wiseman ,Rachel Nash ,Lisa Chappell ,Dwayne Cameron, Erroll Shand ,William Wallace ,Bruce Allpress ,Laura Stepp ,Bodelle de Ronde ,Nathalie Boltt ,Kim Michalis ,Kip Chapman ,Vincent Best ,Riley Chambers ,Pip Hall ,Curtis Vowell ,Anapela Polataivao ,Mark Ruka, Linda McFetridge, Simon London ,Eryn Wilson ,Andrew Grainger ,Chelsie Preston-Crayford ,Sam Snedden ,Monish Anand ,Ross Girven oluşmaktadır. 

Jeff Sefton, son zamanlarda hayatı pek yolunda gitmeyen bir araştırmacı gazetecidir. Anne babasını genç yaşta kaybettikten sonra kardeşi Nate'e bir baba gibi kol kanat germiştir. Fakat Nate sürekli başını derde sokan, sorunlu, obsesif bir karakterdir. bir kez daha abisini yardıma çağırdığında bu sefer 'Cult' adlı bir diziden ve birilerinin onu takip ettiğinden bahsetmiştir. Jeff önce durumu ciddiye almasa da, Nate ortadan kaybolunca endişelenip araştırma yapmaya başlar. Elde ettiği ipuçları ise onu, 'Cult' adlı esrarengiz dizi ve baımlısı haline gelmiş izleyicilerinin sır dolu dünyasına götürür. Jeff'in araştırmaya başladığı dizi, garip bir şekilde hiç ortada görünmeyen Steven Rae tarafından yaratılmış ve Billy Grimm adlı karanlık bir karakterin liderliğindeki gizemli bir tarikatı konu almaktadır. Dizinin bağımlısı haline gelen takipçileri ise her bölümü özel kaffelerde bir araya gelerek izlemekte ve diziyle ilgili notlar almaktadırlar. Belli ki bu dizi onlar için basit bir eğlence olmaktan çıkmış ve çok daha farklı bir oluşum yaratmıştır. Jeff, dizinin prodüksiyon asistanlarından Skye ile bu dünyaya daldıkça kendisini tahmininden çok daha farklı olayların içinde bulacaktır.

 Jeff'in araştırmaya başladığı dizi, garip bir şekilde hiç ortada görünmeyen Steven Rae tarafından yaratılmış ve Billy Grimm adlı karanlık bir karakterin liderliğindeki gizemli bir tarikatı konu almaktadır. Dizinin bağımlısı haline gelen takipçileri ise her bölümü özel kaffelerde bir araya gelerek izlemekte ve diziyle ilgili notlar almaktadırlar. Belli ki bu dizi onlar için basit bir eğlence olmaktan çıkmış ve çok daha farklı bir oluşum yaratmıştır. Jeff, dizinin prodüksiyon asistanlarından Skye ile bu dünyaya daldıkça kendisini tahmininden çok daha farklı olayların içinde bulacaktır.

Cult dizi Karakterleri

Jeffrey Dean "Jeff" Sefton, bir gazeteci blogger olarak Matthew Davis.
Skye Civanperçemi, prodüksiyon asistanı olarak Jessica Lucas.
Marti Gerritsen, bir gösteri Kelly Collins oynayan bir oyuncu olarak Alona Tal Cult çağırılır.
Roger Reeves, bir gösteri Billy Grimm oynayan bir aktör olarak Robert Knepper Cult çağırılır.
Kirstie olarak Marie Avgeropoulos
Andy gibi Hıristiyan Cooper
Kyle Segal gibi Andrew Leeds
E.J. olarak Stacey Farber
Peter Gri olarak Ben Hollingsworth

 

Cult izle

 

Cult izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax drama hd, cult izle, digiturk dizi, cult bölümleri, cult konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.