TIKLA ARA

Devlerin Günahı - There Be Dragons

Film zamanında kendisini reddetmiş olan yaşlı ve hasta babasının eski bir arkadaşıyla ilgili araştırma yapan genç bir gazetecinin hikayesini konu ediyor.


Devlerin Günahı - There Be Dragons filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Devlerin Günahı - There Be Dragons

Devlerin Günahı - There Be Dragons izle

İlk Gösterim tarihi:Devlerin Günahı - There Be Dragons 21.06.2013 23:15 - 01:10 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Devlerin Günahı - There Be Dragons

2011 - ABD , Arjantin , İspanya  Biyografi , Dram türündeki Devlerin Günahı - There Be Dragons filmin yönetmenliğini Roland Joffé yapmaktadır.Film Oyuncuları Olga Kurylenko , Wes Bentley , Geraldine Chaplin , Charlie Cox , Rodrigo Santoro oluşmaktadır.

Film zamanında kendisini reddetmiş olan yaşlı ve hasta babasının eski bir arkadaşıyla ilgili araştırma yapan genç bir gazetecinin hikayesini konu ediyor. Bu iki adamın arasındaki karmaşık ilişkinin İspanya iç savaşının korku dolu yıllarına kadar gitmesi tutku, ihanet, aşk ve din üzerine zorlayıcı bir dramayla bizi karşı karşıya bırakıyor. Hikaye affetmenin zamansız gücünün önemini baz alıyor.

Olga Kostyantynivna Kurylenko, ( ukraynaca: Ольга Костянтинівна Куриленко), ukraynalı model ve oyuncudur. 15 yaşında eğitimi için moskovaya gittiğinde keşfedildi. Oyunculuk kariyeri 2005'te Fransa'da başladı.

Geraldine Chaplin Sinema oyuncusu,Charles Chaplin'in kızı.Çocukluğunda kameralarla onu tanıştıran Limelight'tan beri ünlü soyadını 'Doctor Zhivago' ve 'Nashville' gibi klasiklerde oynayarak gururla taşıdı.İspanya'daki Carlos Saura'nın en tanınmış 'Peppermint Frappe','Cria Cuervos','Elisa Vida Mia' ve 'Mama Cumple Cian Anos' gibi filmlerde rol aldı.'The Age of Innocence'(Masumiyet Çağı) ve 'Chaplin' gibi son dönem filmlerinde ve 'Mother Teresa:in the Name of God's Poor' gibi dizilerde çalıştı.

IMDB Puanı: 5/6 ( 2922 kişi oy verdi.)

Resimler

Devlerin Günahı - There Be Dragons izle

 

Devlerin Günahı - There Be Dragons izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, there be dragons izle, digiturk filmleri, devlerin günahı konusu, devlerin günahı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.