TIKLA ARA

Dickie Roberts: Former Child Star

Dickie Roberts çocukken teklif edilen bir programa katılır ve milyonlarca televizyon izleyicisinin gönlünde taht kuran bir 'çocuk yıldız olur'. Biraz zaman geçince, ratingler düştü ve Roberts sıradan bir çocuk gibi ortada kaldı.


Dickie Roberts: Former Child Star filmini Digiturk Stars Moviemax HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Dickie Roberts: Former Child Star

Dickie Roberts: Former Child Star izle

Gösterim tarihi:Dickie Roberts: Former Child Star , 12.02.2013 19:15 - 20:49 Digiturk  Moviemax Stars HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Dickie Roberts: Former Child Star , Konusu

2003 - ABD yapımı olan Komedi türündeki Dickie Roberts: Former Child Star filmin yönetmenliğini  Sam Weisman yapıyor. Filmin oyuncuları Alyssa Milano, Ashley Edner, David Spade, Jenna Boyd, Mary McCormack, Rob Reiner, Scot Terra'den oluşuyor.

Konusu: Dickie Roberts çocukken teklif edilen bir programa katılır ve milyonlarca televizyon izleyicisinin gönlünde taht kuran bir 'çocuk yıldız olur'. Biraz zaman geçince, ratingler düştü ve Roberts sıradan bir çocuk gibi ortada kaldı. Aradan yılar geçti ve30'lu yaşlarına gelince artık, park görevlisi, araba yıkayan oldukça sıradan biri bir hayat sürmeye başladı. Fakat normal biri gibi de yaşamıyor ve bu kötü halde başına bela olacaktır. Roberts tıpkı eski günlerdeki gibi bir iş arar ve kısa zamanda bulur. Çekilecek olan bir filmde sıkı bir rol kapmak üzere. Fakat yapımcının gözü Dickie'yi tutmuyor. Ve Dickie normal insanlar gibi yaşamamasının bedelini ödemeye başlıyor. Bu ise onu akıllandırıyor ve bir karar vermesi gerekiyor. Kendisine bir aile kuracak, klasik, normal bir insan olmak için mücadele vermeye başlar.

David Spade
(22 Temmuz 1964 doğumlu) Amerikalı aktör, komedyen ve televizyon programcılıgı yapmıştır.David ilk Saturday Night Live üzerinde bir rol alarak 1990'larda ünlü oldu ve 1997 yılından 2003 yılına dek Dennis Finch canlandırdı zaman Just Shoot Me!. Ayrıca 8 Simple Rules üzerine Katey Sagal, James Garner ve Kaley Cuoco ile birlikte, CJ Barnes canlandırdı.

Alyssa Jayne Milano 19 Aralık 1972'de New York'ta doğdu. Adını ilk olarak başrolünde Tony Danza'nın olduğu Patron Kim? adlı diziyle duyurdu. Sonrasında Holly Marie Combs, Shannen Doherty ile birlikte Charmed adlı ABD'de dizinin başrolünde oynadı. En son Dinotopia adlı filmde seslendirme yaptı.

 Dickie Roberts: Former Child Star    

Dickie Roberts: Former Child Star  izle

 

Fragman İzle
 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, dickie roberts konusu, dickie roberts izle, moviemax stars hd, dickie roberts oyunculari,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.