TIKLA ARA

Digiturk 3D

Digiturk 3D

3D Filmler ve Programlar için tıklayınız.


Evlerde eğlencenin ve teknoloji konforunun lider sağlayıcısı olan DIGITURK, 3D yayınlarıyla bir kez daha farkını ortaya koyuyor.

En kaliteli 3D yayınlar Digiturk'te evinize geliyor. Maçlar, filmler ve en iyi belgesellerin yer aldığı farklı boyut içerikler ile yeni nesil televizyon deneyimi için Digiturk abonesi olmanız yeterlidir.

Televizyon izleme keyfini ‘ekran görüntüsünden öteye taşıyıp gerçek bir serüvene dönüştüren 3 boyutlu yayın, DIGITURK üyelerine maç heyecanını, konser coşkusunu, İstanbul’un güzelliğini ve yüzde yüz korkuyu tüm boyutlarıyla hissettiriyor. Üçüncü boyutun farkını yanı başınızda hissetmek istiyorsanız, DIGITURK kanallarında yayınlanacak 3D yapımları kaçırmayın.


Yeni Nesil 3D Nedir ?

Bugüne kadar evinizde izlediğiniz 3D yayınlar, standart televizyonlarla ve renkli gözlüklerle (örneğin kırmızı-mavi gözlük) izleyebildiğiniz, ‘Anaglif’ adı verilen yayın teknolojisiyle gerçekleştiriliyordu. Anaglif yayın, 3D hissini vermekte yetersiz kalıyordu. Yeni Nesil 3D ise, anagliften farklı olarak, 3D uyumlu televizyonlar için Türkiye’de ilk defa Digiturk ’ün sağladığı bir yayın tekniğidir.

Digiturk 3D Kanalı Yayın Akışı için tıklayınız.

 

 

Digiturk 3D'deki yayınlardan bazıları


Savaş Karakaş’ın Sualtı Menüsü
Doğal güzellikleri ve deniziyle özellikle dalış tutkunlarının vazgeçemediği Kaş. 2006’dan bu yana sudaki izleri süren; ekrana derin bir boyut katan Savaş Karakaş; Türkiye sularını avucunun içi gibi bilen bir balıkadam olarak Kaş’tan sualtı görüntüleriyle izleyenlere eşsiz bir ziyafet sunmaktadır.

Uçan Hollandalı ile Kapadokya
Doğayla tarihin birleştiği nokta Kapadokya’da, Kapadokya’nın 3 boyut duygusunu bütünüyle hissettiren görüntülerden oluşuyor. Belgesel, 11 yıldır Türkiye’de yaşayan ve adım adım Türkiye’yi dolaşan Hollandalı gezgin Wilco Van Herpen’in sunumu ve özel görüntü teknolojisiyle Kapadokya’yı ekranlarınıza Digiturk 3D kalitesi ile getiriyor.

Robots of Mars
Evreni kurtarmak için Mars’ın şeytani yöneticine karşı mücadele eden Marslı robotlarla birlikte gezegenler arasında üç boyutlu müthiş bir macera sizi bekliyor!

Dinosaurs: Giants of Patagonia
Bu filmi seyretmeden önce salonunuzda geniş bir yer açmanız gerekiyor. Tarihin en büyük dinozorları etrafınızda gezinirken heyecanınıza hakim olamayacaksınız.

3D Sun
Bir Güneş patlamasının izini sürecek bu yolculuk, sizleri uzayda milyonlarca kilometre uzunluğunda bir serüvene davet edecek.

Adventures in Animation
Sanal sunucular Phil ve Maria, animasyon karakterlerinin eskizden film sahnelerine nasıl taşındığını eğlenceli bir kurguyla anlatarak ekranlarınıza taşıyor.

Dinosaurs Alive
Triasik Dönem’in ilk yaratıklarından Cretaceous’ın canavarlarına kadar hepsi dev ekran gösterimiyle Digiturk 3D'de kaşımıza çıkıyor.

Wild Ocean
Balinalar, köpekbalıkları, yunuslar, ayıbalıkları ve milyarlarca balığın insanlarla çarpıştığı, destansı bir yaşam savaşının sürdürüldüğü dünyada, doğanın en büyük göçlerinden birine şahit olacaksınız.

Mummies
Geçmişin mumyalarının hayatına odaklanırken, kraliyet mezarlarına ve Mısır toplumunun sosyal yaşamına bir gezi…

Waking The T-rex
1990 senesinde, paleontologlar Güney Dakota’nın çorak arazilerinde soyu tükenmiş bir canavarın kemiklerini günışığına çıkarıyor. 12 metre uzunluğunda ve tonlarca ağırlıktaki iskeletler, bilinen en büyük Trex fosilini bir araya getiriyor.


DVDigi
DIGITURK PLUS üyeleri bu ay DVDigi’de Turkcell Süper Lig özetlerini, “İstanbul’a Dokun” belgeselini, “İz”i (Scar) ve daha fazlasını 3D olarak izleyebilirler.


 Yorumlar

Yorum Yaz

  
4k 3d Üç boyutlu yayınlarınıza en kısa zamanda geçmeniz dileklerimizle...Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.