TIKLA ARA

Diktatör - The Dictator

Saplantılı olduğu sevgili ülkesine asla demokrasinin gelmemesi için hayatını bile tehlikeye atan Kuzey Afrikalı bir diktatörün kahramanlık hikâyesi.


Diktatör - The Dictator filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Diktatör - The Dictator

Diktatör - The Dictator izle

İlk Gösterim tarihi: Diktatör - The Dictator Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Diktatör - The Dictator Konusu

2012 - ABD  Komedi türündeki Diktatör - The Dictator filmin yönetmenliğini Larry Charles yapmaktadır.Oyuncuları Anna Faris , Ben Kingsley , Sacha Baron Cohen , Aasif Mandvi , Horatio Sanz oluşmaktadır.

Saplantılı olduğu sevgili ülkesine asla demokrasinin gelmemesi için hayatını bile tehlikeye atan Kuzey Afrikalı bir diktatörün kahramanlık hikâyesi.Büyük diktatör Amerika'da! Amerika'ya gelen bir diktatör bir anda kendisini sade vatandaş olarak bulur ve Amerika'yı farklı bir gözle keşfeder.

Anna Kay Faris 9 yaşındayken ilk profesyonel yapımda yer aldı.Daha sonra reklam filmlerinde boy gösterdi
Lovers Lane (1999) filmi, ile dikkat çekti ve Scary Movie filmindeki Cindy rolü ile tanınmaya başladı.
Aslında doğal bir sarışın ancak Scary Movie (2000) filminde siyaha boyandı ve yeni bir imaja kavuştu.
'Maxim Hot 100' 2004 listesine 57. sıradan seçilmişti.

Sir Ben Kingsley, 31 Aralık 1943, Scarborough, Yorkshire'de doğmdu ve Pendlebury'de büyüdü. Salford Üniversitesinde öğrenim gördü. Daha sonra Lancashire'da şimdi ki Ben Kingsley Tiyatrosuna evsahibi olan Pendleton Koleji'nden eğitim aldı. Babası Harji Bhanjisi Kenya asıllı Hintli bir tıp doktoru, annesi Anna Lyna Mary kısmen yahudi bir model ve aktirsti.Kingsley'in, dört çocuğu var. Thomas ve Jasmine Bhanji, aktris Angela Morant'la, Edmund ve Ferdinand Kingsley, tiyatro yöneticisi ve oyuncu Alison Sutcliffe'yle olan evliliklerinden oldu. Kısa bir süre önce Alman asıllı Alexandra Christmann ile boşandı. İngiltere Spelsbury'de yaşıyor.

Sacha Baron Cohen Başarılı ve tepki çeken karakterleri ile ünlüdür. Ali G. (West Staines, İngiltere'den beyaz bir rapçi), Borat (Kazakistan'dan bir haberci), ve Bruno (Avusturyalı homoseksüel bir moda habercisi). 3 karakteri de; Da Ali G Show'da genelde belli bir senaryosu olmadan; Sacha Baron Cohen'in röpörtajlarıyla gerçekleşir. Şovu BAFTA ödülleri almış, ve Emmy'e aday olmuştur.

Horatio Sanz (4 Haziran doğumlu, 1969), Şili asıllı ABD'li aktör ve komedyen iyi 1998-2006 gelen Saturday Night Live bir döküm üyesi olarak bilinir. Sanz eski SNL castmate Chris Parnell yanına yaklaşan Comedy Central dizi Big Lake, hangi 3 Ağustos 2010 tarihinde havalandırma başlayacak star olacaktır.

IMDB Puanı: 6.4/10 ( 124890 kişi oy verdi.)

Resimler

Diktatör - The Dictator izle

 

Diktatör - The Dictator izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, diktatör konusu, digitur filmleri, the dictator izle, diktatör izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.