TIKLA ARA

Dominic Monaghan İle Vahşi Şeyler

Dominic Monaghan’ın, en büyük, en korkutucu ve en nadir görülen böcekleri aramak için dünyanın uzak köşelerine yaptığı araştırmaları konu alan programda her an karşımıza vahşi bir hayvan ile çıkabilir.


Dominic Monaghan İle Vahşi Şeyler Belgesel'ini Animal Planet kanalından izleyebilirsiniz.

Dominic Monaghan İle Vahşi Şeyler


Dominic Monaghan İle Vahşi Şeyler

Gösterim tarihi: Dominic Monaghan İle Vahşi Şeyler , 7 Şubat Perşembe 22.00’den itibaren Digiturk  Animal Planet kanalın dan izleyebilirsiniz.

2013  yapımı Dominic Monaghan İle Vahşi Şeyler  Belgeselin sunuculuğunu Dominic Monaghan yapıyor. Dünyanın uzak köşelerine yaptığı araştırmaları konu alan programda böcek, yılan ve sürüngenlerden oluşan canlı bir hayvan türlerini inceleme şansı yakalıyor.

Konusu: Avrupada Wild Things with Dominic Monaghan programı ile ilgileri üzerine toplayan  Dominic Monaghan’ın, en büyük, en korkutucu ve en nadir görülen böcekleri aramak için dünyanın uzak köşelerine yaptığı araştırmaları konu alan programda her an karşımıza vahşi bir hayvan ile çıkabilir.Ama Dominic'in büyük hayvan sevgisi sayesinde en vahşi hayvanları bile inceleme sansına sahip olabilrsiniz. “Lost” ve “Yüzüklerin Efendisi”nin yıldızının çocukluğundan beri vahşi yaratıklara karşı bir tutkusu oluştuğunu söyleyen Dominic bu işi severek yaptığının altını çiziyor. Ürpertici, sürüngen ve zehirli tüm canlılarla ilgili ansiklopedik bir bilgi dağarcığına sahip ve LA’deki evinde böcek, yılan ve sürüngenlerden oluşan canlı bir hayvan koleksiyonu bulunuyor.
Her bölümde, dünyanın en tehlikeli ve bulunması zor tür olan hayvanlar ile göz göze geliyor.Ekvador yağmur ormanlarında sırt çantasıyla aradığı birkaç milyon etobur asker karıncadan Namibya’nın çorak çöllerini aşındırarak peşine düştüğü kalın kuyruklu ölümcül akrebe kadar bir çok hayvanı inceleme sansını bilerle paylaşıyor.

Dominic Monaghan Almanya-Berlin'de İngiliz anne babadan doğdu ve 4 yaşındayken ailesi İngiltere'ye taşındı. Ana dili İngilizce olan Monaghan'ın ikinci dili Almancadır. Çevresinde başkalarının ve onların aksanlarının taklitlerini yapabilmesiyle bilindi. Gençliğinde bir çok farklı işle uğraşmasına karşın hep aktör olmak istedi. Amcasının daha sonra müdür olduğu St.Anne's RC High School adlı liseye gitti. Lisede, İngiliz Edebiyatı, drama ve coğrafya okudu. Üniversiteyi Aquinas College adlı bir okulda okudu. Buradaki ikinci yılında Oliver Twist, A Christmas Carol ve Bugsy Malone gibi küçük tiyatro oyunlarında oynadı. Ardından, Manchester Gençlik Tiyatro'suna katıldı. 

 Dominic Monaghan İle Vahşi Şeyler izle

 

Dominic Monaghan İle Vahşi Şeyler   izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk belgesel programları, dominic monaghan ile vahşi seyler, dominic monaghan, hayvanlar alemi, hayvanlar belgeseli,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.