TIKLA ARA

Eragon

Bundan yıllar yıllar önce...Dedelerinizin dedelerinin dedeleri zamanında...Belki de onların babaları zamanında...


Eragon filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Eragon

Eragon izle

İlk Gösterim tarihi:Eragon 2.8.2013 20:31 - 22:14   Digiturk Moviemax Family HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Eragon

2006 - ABD , İngiltere , Macaristan Tür : Aile , Aksiyon , Macera türündeki Eragon filmin yönetmenliğini Stefan Fangmeier yapmaktadır.Film oyuncuları Djimon Hounsou , Sienna Guillory , John Malkovich , Jeremy Irons , Edward Speleers oluşmaktadır.

Bundan yıllar yıllar önce...Dedelerinizin dedelerinin dedeleri zamanında...Belki de onların babaları zamanında...Yoksul bir çiftçinin yeğeni olan Eragon ormanda parlak, mavi bir taş bulur... O an bu taşın başına konan bir talih kuşu olduğunu ve bu sayede ailesinin ihtiyaçlarını karşılayabileceğini düşünür. Taş çatladığında ise ailesine eski dünyadan kalan bir miras ile karşı karşıya olduğunu anlar...

Djimon Gaston Hounsou 24 Nisan 1964 senesinde Batı Afrika'da, Benin'in Cotonou köyünde doğdu. 13 yaşındayken ailesi onu Paris'teki abisinin yanına okula gitmek üzere gönderdi. Ama Hounsou, okulu pek sevmedi ve çalışmak üzere okuldan ayrıldı. Çok uzun bir süre iş bulamayan Djimon, bir yıla yakın bir süre Paris'in sokaklarında yaşadı, köprülerin altında uyudu, yemek bulabilmek için çöp kutularını karıştırdı, meşhur Pompidou Meydanı'nın süslü çeşmelerinde yıkandı ve tabii para için dilendi.1989 yılında iş için gittiği Los Angeles'ta bu sefer de Madonna tarafından keşfedilir. Böylece, o zamanlar Madonna'nın en ünlü şarkılarından biri olan unutulmaz Express Yourselfin klibinde, yıldıza Djimon Hounsou eşlik edecektir.

Sienna Guillory 1975 doğumlu İngiliz oyuncu Sienna Guillory, modellikten adım attığı sinemada Superstition, The Time Machine, The Principles of Lust, Helen of Troy, Resident Evil: Apocalypse, Silence Becomes You ve Eragorn gibi yapımlarda rol alarak ismini duyurdu. Kübalı ailesinin kökenleri dede tarafından Türklere kadar uzanan yıldızın yüz hatlarının Yunan asıllı Anna Mouglalis'e aşırı derecede benzemesine şaşırmamak gerek ayrıca Mouglalis'in de kariyerinin olgun döneminde modelliğe el attı..

John Malkovich
9 Aralık 1953'de Illinois'de doğan John Malkovich entelektüel bir ailede yetişti ve lisede atletizm ile ilgilendi. Daha sonra Eastern Illinois Üniversitesi'ne katıldı ve arkadaşı Gary Sinise ile Şikago'da Steppenwolf Tiyatrosunun kuruluşuna yardım etti. Yedi yıl sonra Sam Shepard'ın 'True West' oyunuyla Obie ödülü kazandı. Daha sonra Dustin Hoffman'la Arthur Miller'ın 'Death of a Salesman' oyununu canlandırdı. Aynı eserin televizyon uyarlamasındaki performansıyla Emmy ödülü kazandı.

IMDB Puanı: 5.1/10 ( 76.681 kişi oy verdi.)

Resimler

Eragon izle

 

Eragon izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax family hd, eragon konusu, digiturk 2014 filmleri, eragon oyuncuları, eragon filmini zile,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.