TIKLA ARA

Ev Tatili - Home For The Weekend (Was Bleibt)

Üniversite yıllarından beri Berlin'de yaşayan Marko otuzlarının ortasında ilk kitabı yeni basılmış bir yazardır.


Ev Tatili - Home For The Weekend (Was Bleibt) filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ev Tatili - Home For The Weekend (Was Bleibt)

Ev Tatili - Home For The Weekend (Was Bleibt) izle

İlk Gösterim tarihi:Ev Tatili - Home For The Weekend (Was Bleibt) 1.8.2013 23:40 - 01:08 Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Ev Tatili - Home For The Weekend (Was Bleibt)

2012, Almanya Drama türündeki Ev Tatili - Home For The Weekend (Was Bleibt)filmin yönetmenliğini Hans-Christian Schmid yapmaktadır.Film oyuncuları Hans-Christian Schmid Egon Merten, Lars Eidinger oluşmaktadır.

Şaşırtıcı itiraflarla sarsılan bir ailenin tuhaf hikayesi... Üniversite yıllarından beri Berlin'de yaşayan Marko otuzlarının ortasında ilk kitabı yeni basılmış bir yazardır. burjuva yaşamlarına bir türlü uyum sağlayamadığı annesi Gitte ve babası Günter'i görmeye gittiği yıllık ziyaretinde onu bir sürpriz beklemektedir.

Hans-Christian Schmid (1965, Altötting ) bir Alman film yönetmeni ve senarist .Hans-Christian Schmid ile işbirliği yaptı Michael Gutmann o yönettiği filmlerin birkaç gör. Gutmann için senaryolar yazdı 23 - Stern ist kadar wie es scheint (1998), ve Crazy (2000). Gutmann da yönettiği Herz Kopf über o ve Schmid senaryosunu yazdığı için (2001).Yeni filmi Hafta sonu için Ana yarışma rekabet planlanıyor 62. Berlin Uluslararası Film Festivali 2012 yılı Şubat ayında. O da onun lise diploması aldı nerede Hans-Christian Schmid, Altoetting König-Karl Mann Lisesi katıldı. O okudu Televizyon ve Sinema Münih Üniversitesi Belgesel ve teziyle çalışmalarını tamamladı 1.992 . Onun çalışmalarının bir parçası olarak, o döndü maden suyu ya da köpüklü şarap , yuvası oyuncular, kısa film bağımlısı insanlar hakkında bir belgesel Laughing Fırtına ve belgesel mucize mekaniği memleketi Altötting iman ve ticaret arasındaki çelişki ile ilgilidir.

Lars Eidinger (21 Ocak 1.976  in Berlin ) bir olan Alman aktör . O birinci kendisi için bir isim yapılan tiyatro bir topluluk uzun süredir üyesi olarak Berlin tiyatro . Yılında ilk büyük filmi rolü ile Maren Ade en ilişki dram Diğerleri (2009), o da oldu sinema oyuncusu kurmak.Lars Eidinger o bir kardeşi ile büyüdü Berlin'de bir çocuk hemşiresi ve bir mühendis, oğlu doğdu  ve Gustav-Heinemann Ortaöğretim içinde Marie Felde ziyaret etti.  Çocukken, o bir aktör olmak arzusu barındıran. O on yaşındayken oynadığı Bibi-blok dağ o ilk profesyonel deneyimi olarak 1980'lerde bir çocuk oyuncu olarak, radyo oyunlarının SFB -gençlik programı sivrisinek toplandı. Lisede, o, spor ve tiyatro kulübü sivrildi nerede performansları başarı ile Woyzeck ve Arturo Ui dayanımlı Yükselişi meydana ( "Ben her zaman her zaman en iyi olmak için ilk olmak istedim ... Ama ben her zaman son gülen olmasını istedik palyaço oldu. ancak o zaman oldu Ben mutlu oldu. " ).

IMDB Puanı: 6.3/10 ( 336 kişi oy verdi.)

Resimler

Ev Tatili - Home For The Weekend (Was Bleibt) izle

 

Ev Tatili - Home For The Weekend (Was Bleibt) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, home for the weekend izle, digiturk 2014 filmleri, was bleibt izle, ev tatili izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.