TIKLA ARA

Fashiontv 3D Programları

Fashiontv HD sinyalleri içindeki, 3D içeriğinin yayın saatlerini arttırıyor. Bundan sonra, her gün 120 Dakikalık 3D içeriği ile Fashiontv, Digiturk 394. kanalda ekranlarda.


Fashiontv 3D ile Günde 2 SAAT Podyumda Gibi!

Ftv'de Günde 2 SAAT Podyumda Gibi izle

Gösterim tarihi: Ftv'de Günde 2 SAAT Podyumda Gibi!  Hafta içi her gün Digiturk Fashiontv HD Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Ftv'de Günde 2 SAAT Podyumda Gibi!

Fashiontv HD sinyalleri içindeki, 3D içeriğinin yayın saatlerini arttırıyor.
Bundan sonra, her gün 120 Dakikalık 3D içeriği ile Fashiontv, Digiturk 394. kanalda ekranlarda.

Fashiontv, 3D televizyonların hızlı satışından ve 3D içeriğinin artmasından dolayı, moda showlarını, Fashiontv H3D adı verilen kendi hd sinyalleri içerisinde daha da genişletiyor. Şubat 2011'den beri Fashiontv'yi 3D olarak, her gün dört kere, 10 dakikalık beta test yayını içerisinde seyretme şansına sahip olduk.Başarılı geçen test yayınını ardından, Fashiontv , 3D içeriğinin yayını her gün 4X30 dakika çıkıyor.Bu görkemli içerik ise, Digiturk 394. kanal da ekranlara geliyor.

3D Tv setlerine sahip olan izleyicilerin yapmaları gereken sadece televizyonların 3D modunu açmaları.Bu mod ile modeller daha zayıf çıkacak ve siz onları iki kere göreceksiniz. Show'un müziğini ve canlılığını daha yakından hissedeceksiniz. Normal HD üzerindeki 3D efektleri daha grafiksel gözükecek. Full ekran görmek isteyen izleyiciler içinse aynı operatör üzerinden verilen sd yayına dönemleri yeterli olacak.

Fashiontv; moda ve teknoloji yayında öncü bir kanal. Buradaki en önemli adım, Fashiontv en az üret artışları ile müşterilerine ve izleyicilerine en yeni ve iyi teknoloji sunmakta.10 ay boyunca test edilen yeni Fashiontv H3D ile izleyiciler ve operatörler herhangi bir setup kutusuna yada yazılıma ihtiyaç duymadan ,sadece 3D uyumlu Televizyonları ile 3D Fashiontv yayını izleyebilecek.


Günde 2 Saat Sürecek Olan yayın Saatleri:

09.00 (30 dadika)
17.00 (30 dadika)
23.00 (30 dadika)
03.00 (30 dadika)

 Ftv'de Günde 2 SAAT Podyumda Gibi izle

 

Ftv'de Günde 2 SAAT Podyumda Gibi izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk fashiontv hd, 3d fashiontv hd izle, fashiontv 3d, fashiontv mankenleri izle, fashiontv hd mankenleri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.