TIKLA ARA

Garfield

Garfield, sahibi Jon Arbuckle'ın eve Odie adında bir köpek almasıyla egemenliğini kaybeder. Alışık olduğu düzeni kaybeden Garfield, artık evi paylaşmak zorundadır.


Garfield  filmini Digiturk Moviemax Family kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Garfield

Araba Ev - Parked  izle

Gösterim tarihi: Garfield;  24.03.2013 16:20 - 17:34 Digiturk Moviemax Family kanalından izleyebilirsiniz.

Garfield, Konusu

2004 - ABD  yapımı olan Aile , Komedi türündeki Garfield  filmin yönetmenliğini Peter Hewitt yapıyor Oyuncuları Jennifer Love Hewitt, Breckin Meyer, Stephen Tobolowsky, Evan Arnold'den oluşuyor.

Konusu: Dünyanın en çok izlenen ve en tembel kedisi yıllarca beklenen filmi ile karşınızda. Live action adaptasyonu olarak sinemaya uyarlayan film 2600 bölümlük çizgi romanı ve 260 milyon seveni ile dünyaya açılmayı bekliyor... Hayatı paso yemek ve uyumaktan ibaret olan Garfield, sahibi Jon Arbuckle'ın eve Odie adında bir köpek almasıyla egemenliğini kaybeder. Alışık olduğu düzeni kaybeden Garfield, artık evi paylaşmak zorundadır. Bir gece Odie evden kaçırılır ve Garfield olanlardan kendini sorumlu tutar. Artık Garfield hırsızı bulup, Odie'nin tekrar eve dönmesini sağlamak istemektedir.

Jennifer Love Hewitt 21 Şubat 1979'da Waco, Teksas'da doğmuştur. Daha küçük bir çocukken müziğe ilgi duymaya başlayan Jennifer Love Hewitt, 3 yaşındayken bir şovda Greatest Love of All'ı seslendirmiştir. 9 yaşında Rusya'yı turlarında ziyaret eden Teksas şov grubuna katılır, 10 yaşında da annesiyle birlikte Los Angeles'a taşınır. Bunun hemen ardından Hewitt yirmiden fazla TV reklamında oynar. İlk çıkışı Disney kanalı için Kids Incorporated (1989-1991) adlı şovda çocuk oyuncu olmasıyla olur. Sonraki yıllarda FOX Shaky Ground (1992-1993), ABC Byrds of Paradise (1994) ve McKenna (1994-1995) Fox kanalı için çekilen Party of Five (1995-1999) şovunda, Time of Your Life (1999) adlı dizilerde oynamıştır. İlk filmi Munchie (1992) olmuştur.

Garfield izle


Garfield izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk komedi filmleri, garfield oyunculari, garfield konusu, garfield bölümleri, garfield izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.