Gazişehir Gaziantep
MKE Ankaragücü

Gazişehir Gaziantep - MKE Ankaragücü Tek Maç Satın Al

Gazişehir Gaziantep - MKE Ankaragücü maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Gazişehir Gaziantep kendi evinde MKE Ankaragücü ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Gazişehir Gaziantep - MKE Ankaragücü Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Gazişehir Gaziantep - MKE Ankaragücü maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Gazişehir Gaziantep - MKE Ankaragücü maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Gazişehir Gaziantep - MKE Ankaragücü Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Gazişehir Gaziantep ve MKE Ankaragücü gelişmiş tesis ve statlara sahipler. Gaziantep şehrinde 35574 kapasiteli Gaziantep Kalyon Stadyumu sahip Gazişehir Gaziantep seyircilerine stadında 1988 yılından bu yana ağırlarken MKE Ankaragücü takımı ise 1938 yılından bu yana 19209 kişilik 19 Mayıs Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.