TIKLA ARA

Geriye Doğru - Ass Backwards

Biz artık büyüdük mü? Yaşı otuzu bulan iki çocukluk arkadaşının hikayesi...


Geriye Doğru - Ass Backwards filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Geriye Doğru - Ass Backwards

Geriye Doğru - Ass Backwards izle

İlk Gösterim tarihi:Geriye Doğru - Ass Backwards 26.11.2013 22:46 - 00:15 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Geriye Doğru - Ass Backwards

2013 - ABD Tür : Komedi , Macera türündedir.Geriye Doğru - Ass Backwards filmin yönetmenliğini Chris Nelson yapmaktadır.Film oyuncularını Casey Wilson , June Diane Raphael , Alicia Silverstone , Vincent D'Onofrio , Jon Cryer oluşmaktadır. 

Eğlenceli bir komedi filmi olan Geriye Doğru izleyicilerin büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor.Biz artık büyüdük mü? Yaşı otuzu bulan iki çocukluk arkadaşının hikayesi...

Alicia Silverstone (.4 Ekim, 1976) Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu ve eski mankendir. İlk olarak Aerosmith müzik videoları ile bilindi ve daha sonra Clueless ile Batman

Vincent Phillip D'Onofrio, ABD'li oyuncu ve yapımcı. Law and Order: Criminal İntent dizisi ve Full Metal Jacket filmindeki rolleri ile bilinir. 1991 - 1993 yılları arasında Greta Scacchi ile evli kalmış, daha sonra 1997'de Carin van der Donk ile evlenmiştir.

Jon Cryer 19 yaşında Demi Moore ile başrolleri paylaştığı romantik komedi No Small Affair ile ilk kez kamera karşısına geçen Jon Cryer, 80'lerin ünlü gençlik filmi Pretty in Pink ile kariyerinde yükselişe geçti. Bir sene sonra dördüncü Superman filmi Superman IV: The Quest for Peacede kötü adam Lenny Luthor rolünü kapmıştı bile. 1991 yılında Charlie Sheen ile birlikte rol aldığı Jim Abrahams filmi Hot Shots!da oynayan Cryer, Dharma

IMDB Puanı: 5,3/10 ( 796 oy verdi.)

Resimler

Geriye Doğru - Ass Backwards

Geriye Doğru - Ass Backwards izle

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, ass backwards konusu, digiturk 2014 filmleri, ass backwards izle, geriye doğru izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.