TIKLA ARA

Gizemli Adaya Yolculuk (Journey 2: The Mysterious Island 3D)

Film 17 Yaşındaki bir gencin hiç bilinmeyen bir adadan gelen sinyal sonucu çıktığı macera anlatılmaktadır.


Gizemli Adaya Yolculuk (Journey 2: The Mysterious Island 3D)  filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Gizemli Adaya Yolculuk (Journey 2: The Mysterious Island 3D)


Gizemli Adaya Yolculuk (Journey 2: The Mysterious Island 3D)

Gösterim tarihi: Gizemli Adaya Yolculuk (Journey 2: The Mysterious Island 3D) , 01.02.2013 19:10 - 20:39  Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Gizemli Adaya Yolculuk (Journey 2: The Mysterious Island 3D) , Konusu

2011 - ABD , 3 Boyutlu, Bilim Kurgu, Aile, Aksiyon, Fantastik, Gizem, Macera, Tarih, türündeki Gizemli Adaya Yolculuk (Journey 2: The Mysterious Island 3D) filmin yönetmenliğini Eric Brevig, Brad Peyton yapıyor. Filmin oyuncuları Vanessa Hudgens, Dwayne Johnson, Josh Hutcherson, Michael Caine, Kristin Davis, Luis Guzmán, Julianna Rose Mauriello, Anna Colwell, Branscombe Richmond, Susan Hope Lee, Michael'den oluşuyor.

Konusu:  Bir gurup macera severin adadaki Gizemli Yolculuğunu anlatan filimde 17 yaşındaki Sean Anderson, hiçbir adanın olmadığı bilinen bir yerden şifreli bir yardım sinyali alır. Sean'un sinyalin merak etmesi ve araştırmasına engel olmaya çalışan üvey babası Hank, kendilerini önce Güney Pasifik'e, ardından kimselerin bilmediği bir yere götürecek olan serüvende ona arkadaşlık eder. Bu ada çok güzel, şaşırtıcı ve gizemli bir yerdir.

Dwayne Douglas Johnson (2 Mayıs 1972 ) ,The Rock olarakda bilinir.Amerikalı oyuncu ve uzun zaman güreşçilik yapmıştır ,halen WWE'ile çalışmaktadır.Güçlü , çevik yapısı ile Dwayne " The Rock " Johnson olarak'ta bilinir.

Michael Caine:  Sir Maurice Joseph Micklewhite, Jr. (d. 14 Mart 1933) en çok kullandığı adı ile Michael Caine iki Oscar sahibi, İngiliz aktör Caine, Londra'nın güneyinde Rotherhithe'da dünyaya geldi. Annesi Ellen Frances Marie (Burchell), babası ise Maurice Micklewhite dir. Babası uzun zamanlar balık pazarında çalışmıştır. Caine Ulusal Servis'in emriyle Kore Savaşı'na katılmıştır, ülkesine döndükten sonra bir tiyatroda yardımcı sahne yönetmeni olarak çalışmıştır.

 Gizemli Adaya Yolculuk izle

 

Gizemli Adaya Yolculuk izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk gizemli adaya yolculuk izle, digiturk 3d flim izle, digiturk 3d sinema, gizemli adaya yolculuk filmi, digiturk şubart filmleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.