TIKLA ARA

Gizli Gerçek - What Lies Beneath

Dr. Norman Spencer ve karısı Claire yeni taşındıkları evlerinde mutlu bir hayat sürmektedirler. Genetik uzmanı olan Norman, yeni bir araştırma nedeniyle çok yoğun bir şekilde çalışmaktadır.


Gizli Gerçek - What Lies Beneath filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gizli Gerçek - What Lies Beneath

Gizli Gerçek - What Lies Beneath izle

İlk Gösterim tarihi:Gizli Gerçek - What Lies Beneath 27.06.2013 23:35 - 01:45  Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Gizli Gerçek - What Lies Beneath

2000 - ABD Dram , Gizem , Korku türündeki Gizli Gerçek - What Lies Beneath filmin yönetmenliğini Robert Zemeckis, Sarah Kernochan yapmaktadır.Film oyuncuları Harrison Ford , Michelle Pfeiffer , Miranda Otto , Amber Valletta , James Remar oluşmaktadır.

 Dr. Norman Spencer ve karısı Claire yeni taşındıkları evlerinde mutlu bir hayat sürmektedirler. Genetik uzmanı olan Norman, yeni bir araştırma nedeniyle çok yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Kızları da üniversite için evden ayrıldığı için çok sıkılan Claire, tüm zamanını bahçe ile uğraşarak ve bilgisayar başında geçirmeye başlar. Mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürdükleri evlerinde açıklanması zor olan olaylar meydana gelmeye başlar. Kapılar kendiliğinden açılmaya başlar ve yeni komşuları ortadan kaybolur. Claire banyoda bazı hayaller görmekte ve bunların gerçek olduğuna inanmaktadır. Norman ise bunların hepsinin sadece sinirsel bir çöküntüden ibaret olduğunu düşünmektedir. Ve Claire kendini bilinmeyen bir varlıkla savaş halinde bulur. Olayın sonucunda kendini büyük bir tehlike beklemektedir.

Harrison Ford 13 temmuz 1942'de Chicago, illinois, amerika'da dünyaya geldi. radyo oyuncusu dorothy nidelman ve aynı zamanda oyuncu olan reklam ajansı yöneticisi christopher ford'un oğludur. Harrison ford 1964'te los angeles california'a taşındı. burda colombia pictures'ın 'yeni yetenekler' isimli programında oynadığı küçük roller için haftada 150 dolar alıyordu.aynı yıl mary marquardt'la evlendi. ilk filmi 1966'da kamera karşısına geçtiği dead heat on a merry-go round isimli yapım oldu. İrlanda ve Almanya asıllı olan aktör star wars filmleriyle ün yapmış ve indiana jones'la adını sinema tarihinin unutulmazları arasına yazdırmıştır. Edie Murphy ve Tom Hanks'tan sonra filmleri en çok gişe hasılatı getiren aktör olmuştur.

Michelle Marie
Pfeiffer, ABD'li oyuncu. Film kariyerinin başlangıcını 1980 yılında rol aldığı The Hollywood Knights 'la yaptı. Ama ilk defa Scarface (1983) filmindeki performansıyla önemli dikkatleri üzerine çekti. Pfeiffer Dangerous Liaisons filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'ne ve The Fabulous Baker Boys (1989) ve Love Field (1992) filmleriyle En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. Ticari açıdan büyük başarı yakalayan filmleri ise Batman Returns (1992), What Lies Beneath (2000), ve Hairspray (2007) 'dir. Oynadığı diğer filmler arasında Ladyhawke (1985), The Witches of Eastwick (1987), Married to the Mob (1988), The Age of Innocence (1993), Wolf (1994), Dangerous Minds (1995), I Am Sam (2001) gibi yapımlar vardır.

Miranda Otto
Brisbane, Queensland, Avustralya'da 16.12.1967'de doğdu.Eğitimi; Avusturalya Tiyatro Okulu (NIDA). (Mel Gibson, Judy Davis gibi ünlü aktörlerde bu okuldan mezun oldu). Tibbi kariyerini oyunculuk için yarıda bıraktı. Yüzüklerin Efendisi filmindeki Eowyn rölü için 6 ay kılıç kulanmayı ve ata binmeyi öğrendi. Bale dersleri aldı. Miranda ismini, William Shakespeare'in 'The Tempest' adlı eserinden aldı. Bir ropörtajında şöyle demişti: 'Açıkça konuşmak gerekirse çocukluğumda hiç güneşlenmeye gitmedim, bale dersleri alıyordum ve öğretmenler güneşlenmeye gidenlerden hiç hoşlanmıyorlardı, ben de gitmedim'. Miranda doğduktan sonra annesi Lindsay oyunculuğu bırakmıştı. Australian Film Enstitüsü tarafında 4 kez en iyi aktris seçildi. Miranda Avusturalya'da yaşıyor. Ve İngiltere'ye yerleşme planları yapıyor.

IMDB Puanı: 7/5 ( 10758 kişi oy verdi.)

Resimler

Gizli Gerçek - What Lies Beneath izle

 

Gizli Gerçek - What Lies Beneath izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, what lies beneath izle, digiturk izle, gizli gerçek konusu, gizli gerçek izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.