TIKLA ARA

Glee: Konser Filmi - Glee: The 3d Concert Movie

En gözde TV şovunun favori yıldızlarını sevdiğiniz şarkıları söylerken ve sahnede fırtına gibi eserken izleyin.


Glee: Konser Filmi - Glee: The 3d Concert Movie filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Glee: Konser Filmi - Glee: The 3d Concert Movie

Glee: Konser Filmi - Glee: The 3d Concert Movie

İlk Gösterim tarihi:Glee: Konser Filmi - Glee: The 3d Concert Movie  30.05.2013 15:30 - 16:51  Digiturk Moviemax Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Glee: Konser Filmi - Glee: The 3d Concert Movie

2011 - ABD Belgesel , Müzikal türündeki Glee: Konser Filmi - Glee: The 3d Concert Movie filmin yönetmenliğini Kevin Tancharoen yapmaktadır.Film Oyuncuları Gwyneth Paltrow , Dianna Agron , Cory Monteith , Lea Michele , Jane Lynch oluşmaktadır.

En gözde TV şovunun favori yıldızlarını sevdiğiniz şarkıları söylerken ve sahnede fırtına gibi eserken izleyin. Ekranlarda görmediğiniz performanslar, muhteşem Sue Silvester'ın tanıtımları ve özel röportajlarıyla, Glee Live'nin enerjisiyle terleyin. Oldukça Başarılı bir yapımdır Glee 3D Full izlemeyi seveceğiniz bir film. Çok değişik bir filmserisi olan Glee 3D: Bir Konser Filmi HD izlemekten son derece de keyif alabileceğiniz bir film. Başarılı senaryo aslında pekte senaryoya dayanmıyor yani oldukça karışık nasıl bir film derseniz şöyle yada böyle bir film diye net bir açıklama yapamam bunun sebebi ise izlerken Film izleyicilerini keyif veren ama anlatması karmaşık olan bir film. Yani hani derler ya yaşamadan bilemezsiz yada görmeden anlayamazsın işte böyle bir film bu da izlemeden anlayamazsınız. 2011'de gerçekleştirilen Glee Live! In Concert! turunun müzikal belgeseli.

Gwyneth Kate Paltrow, 28 Eylül 1972 tarihinde Los Angeles, Kaliforniyada dünyaya geldi. Yapımcı - yönetmen Bruce P'in kuzenidir.New York'taki Spence School'un ardından bir dönem University of California at Santa Barbara ya devam etti, ardından okulu bıraktı.Gwyneth Paltrow, 1991 yılında Shout isimli filmle oyunculuk kariyerine başladı. Aynı yıl Steven Spielberg'in, Kanca adlı filminde Genç Wendy'yi canlandırdı ve ismini duyurmaya başladı.Dennis Quaid, Meg Ryan ve James Caan ile birlikte oynadığı Flesh and Bone (1993) adlı filmle yıldızı parlayan Paltrow, daha sonra Malice (1993), Jefferson in Paris, Yedi (1995) ve Emma'da (1996) rol aldı.1998 yılında Aşık Shakespeare'deki rolüyle,'En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Küre ve Oscar ödüllerini kazandı.

Georgia Savannah
doğumlu Agron, Kaliforniya'daki Burlingame High School'da eğitim görmüştür. Yahudidir.Shark, Close to Home, CSI: NY, Numb3rs ve Veronica Mars gibi televizyon dizilerinde oynamıştır. Sonradan It's a Mall World adlı ve Milo Ventimiglia tarafından yönetilen ve kısa filmlerden oluşan 13 bölümlü seride Harper rolünü oynamış. Heroes'un ikinci sezonunda da Ventimiglia'nın yanında oynamıştır.

Lea Michele,ABD'li oyuncu ve şarkıcı.Lea Michele New York'un The Bronx semtinde bir hemşire ve bir şarküteri sahibinin çocuğu olarak Lea Michele Sarfati ismiyle doğdu.Michele'in annesi İtalyan asıllı ABD'li ve Katolik,babası ise İspanyol Sefarad kökenlidir.Michele,New Jersey Tenaflyde büyüyüp Tenafly High School'da eğitimini gördü.New York Üniversitesi Tisch School of the Arts'ta bir yer kazandı,fakat sahnede çalışmaya devam etmeye karar verdi.Özellikle 'Spring Awakening'deki Wendla Bergman rolü gibi Broadway tiyatrosundaki kapsamlı çalışmaları ve Mayıs 2009'dan beri yayımlanan Glee' dizisinde oynadığı Rachel Berry rolü ile tanınıyor.Lea Michele,çocukluğunda profesyonel olarak 'Les Misérables' gibi çeşitli prodüksiyonlarda oynamaya başladı.Birçok diğer müzikalde oynadıktan sonra hit müzikal olan 'Spring Awakening'in başrolünü oynamaya başladı ve buradaki işleri için bir 'Drama Desk Ödülü' için aday olarak gösterildi.Glee için ise Michele,hem bir 'Satellite Ödülü' hem de bir Screen Actors Guild Ödülü'nü kazanmıştır.(Seri,Komedi ya da Müzikalde En İyi Aktris).Bir Altın Küre ve bir 'Teen Choice Ödülü' için de aday olarak gösterilmiştir.

MDB Puanı: 5.2/10 ( 3481 kişi oy verdi.)

Resimler

Glee: Konser Filmi - Glee: The 3d Concert Movie izle

 

Glee: Konser Filmi - Glee: The 3d Concert Movie izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, glee: konser filmi konusu, digiturk filmleri, glee: the 3d concert movie izle, glee: konser filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.