TIKLA ARA

Gökdelende Panik - Skyscraper

Dişi bir helikopter pilotu hayatının macerasını yaşamaya hazırlanıyor... Bir helikopter seferi teröristlerin hain planı nedeniyle bozulur.


Gökdelende Panik - Skyscraper filmini Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Gökdelende Panik - Skyscraper

Gökdelende Panik - Skyscraper izle

İlk Gösterim tarihi: Gökdelende Panik - Skyscraper 01.05.2013 00:57 - 02:29 Digiturk  Moviemax Speed  kanalında izleyebilirsiniz.

Gökdelende Panik - Skyscraper Konusu

1996 - ABD Aksiyon , Gerilim türündeki Gökdelende Panik - Skyscraper filmin yönetmenliğini Raymond Martino yapmaktadır.Oyuncuları Anna Nicole Smith , Deron Mcbee , Jonathan Fuller , Bob Mccracken , Alan Brooks oluşmaktadır.

Dişi bir helikopter pilotu hayatının macerasını yaşamaya hazırlanıyor... Bir helikopter seferi teröristlerin hain planı nedeniyle bozulur. Teröristlerin bir binada tuttukları rehineleri kurtarmak bir çifte kalır. Başrollerinde Anna Nicole Smith ve Deron Mcbee , gibi iki büyük ismin paylaştığı gelmiş geçmiş en büyük gökdelen felaketini anlatan filmde, Mimar Doug Roberts, uzun bir tatilden dönerek neredeyse tamamlanmış olan gökdeleninde kendi projesinin doğru olarak uyulmadığını görür. Yangın başladığında ise çok geçtir.

Anna Nicole Smith 1967 doğumlu ünlü Amerika'lı eski playboy modeli ve oyuncu.1993 yılında playboy derğisi tarafından Playmate of the year seçilerek üne kavuşan smith,ardından J.Howard Marshall ile yaptığı evlilikle adından söz ettirdi.Eşi öldükten sonra açtığı miras davası yaklaşık 10 yıl sürmüştür.7 Şubat 2007 tarihinde geçirdiği ani kalp krizi nedeniyle 39 yaşında Florida'da hayatını kaybetti.

Deron Michael McBee (23 Ağustos 1961 doğumlu) sporcu filmler Mortal Kombat Motaro ve Garret Bodine oynamak için bilinen Amerikalı aktör, bir: Annihilation ve The Killing Bölgesi respectively.Deron McBee üç yıl için profesyonel Badminton devre gezdi. O canlı tur için birkaç yıl sonra dönmeden önce gösteri bir sezon için hizmet veren, aynı zamanda adı Malibu altında performans American Gladiators bir orijinal Gladyatör, oldu. McBee Malibu, onun sarı saçları, tabaklanmış deri, ve sörfçü persona gibi, onun kas çerçeve ve atletizm için bilinen ve. Buna ek olarak, McBee Billy Boşluklar Dünya Karate Studio karate eğitim, ve olan el-göğüse çarpışma ve Anthony De Longis ile kılıç.

IMDB Puanı: 2.4/10 ( 1588 kişi oy verdi.)

Resimler

Gökdelende Panik - Skyscraper izle

 

Gökdelende Panik - Skyscraper izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, skyscraper izle, digiturk filmleri, gökdelende panik konusu, gökdelende panik izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.