TIKLA ARA

Gökyüzüne Bağırmak - Yelling To The Sky

Daha 17 yaşındayken hayatın kötü yüzü ile karşılaşan Sweetness her ne kadar arkadaşları tarafından dışlansada tek başına hayta tutunabilme savaşı veriyor.


Gökyüzüne Bağırmak - Yelling To The SkyYear filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Gökyüzüne Bağırmak - Yelling To The Sky

Gökyüzüne Bağırmak - Yelling To The Sky izle

Gösterim tarihi: Gökyüzüne Bağırmak - Yelling To The Sky; 12.03.2013 19:43 - 21:10 Digiturk Moviemax Festival HD kanalından izleyebilirsiniz.

Gökyüzüne Bağırmak - Yelling To The Sky, Konusu

2011 ABD  yapımı olan Aile , Dram  film türündeki Gökyüzüne Bağırmak - Yelling To The Sky filmin yönetmenliğini Victoria Mahoney yapmaktadır.Oyuncular Gabourey 'gabby' Sidibe, Zoë Kravitz, Tim Blake Nelson, Antonique Smith, Maurice Compte'den oluşuyor.

Konusu: Arkadaşları tarafından dışlanan ve ezilen Sweetness O'Hara'ın hikayesi.. Ailesi radikal bir parçalanma yaşamış ve Sweetnss artık kendi başının caresine bakması gerekmektedir.Daha 17 yaşındayken Sweetness O'Hara yaşadıkları çevrede tek başına hayat mücadelesi vermeye başlar.Onun bu mucadelesi yaşadıklarını konu almıştır.

Zoe Isabella Kravitz Lenny Kravitz ve Lisa Bonet kızı, New York 1 Aralık 1988 tarihinde doğdu. Sınıflardan geliştirilen Zoe'nin sevgi ve oyunculuk ilgi okul sırasında almaya başladı. Biraz zaman Wasting, Zoe lisede onun üst düzey yıl boyunca iki film üzerinde çalışmaya başladı; No Reservations ...

Gabourey "Gabby" Sidibe, Kıymetli yıldızı, Brooklyn, New York Bedford Stuyvesant topluluğun dan gelmektedir. Annesi kariyerine vazgeçti ve babası bir Senegalli taksi şoförü ise bir sokak sanatçısı haline eski bir özel eğitim öğretmeni. O bir genç iken Ailesi bölünmüş ve Gabby Harlem'de büyüdüm.

Antonique Smith aktör, şarkıcı, yazar. O eleştiriler aldı nerede "Notorious" in Faith Evans onu rol için en uygundu ve başarılı bir şekilde hakkını verdi.. Antonique İlk Mimi Marquez gibi on Broadway "Kira" onu dolaşan-layık başrolünü ilgi topladı. Antonique göstermek için uluslararası poster kızı oldu ...

Gökyüzüne Bağırmak - Yelling To The Sky izle


Gökyüzüne Bağırmak - Yelling To The Sky izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dram filmleri, gök yüzüne bagırmak film izle, gök yüzüne bagırmak film konusu, yelling to the sky izle, gök yüzüne bagırmak film oyunculari,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.