TIKLA ARA

Günaha Davet - A Bronx Tale

Amerika'nın Bronx şehrinde yaşıyorsanız suç dünyasına bulaşmamanız neredeyse imkansızdır.


Günaha Davet - A Bronx Tale filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Günaha Davet - A Bronx Tale

Günaha Davet - A Bronx Tale izle

İlk Gösterim tarihi:Günaha Davet - A Bronx Tale 19.07.2013 15:25 - 17:26  Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Günaha Davet - A Bronx Tale

1993 - ABD Tür : Dram , Suç  türündeki Günaha Davet - A Bronx Tale filmin yönetmenliğini Robert De Niro yapmaktadır.Film oyuncuları Robert De Niro , Joe Pesci , Chazz Palminteri , Francis Capra , Kathrine Narducci oluşmaktadır.

Amerika'nın Bronx şehrinde yaşıyorsanız suç dünyasına bulaşmamanız neredeyse imkansızdır. Namusuyla çalışan otobüs şoförü bir baba (Robert De Niro) oğlu Calegero'yu bu dünyadan uzak tutmaya çalışıyor. Ama mahallerinde yaşayan mafya bağlantılı bir adam olan Sonny (Chazz Palminteri) Calegero'yu daha 9 yaşındayken bile yakınında tutmaya başlıyor. Calegero 17 yaşına bastığında babasının engellemelerine rağmen suç dünyasına da adım atıyor.

Robert De Niro 17.08.1943'te New York'da doğan, beş defa Oscar'a aday gösterilen Robert De Niro, iki defa bu ödülü kazanmıştır (1975, 1981). Oscar dışında da bir çok uluslar arası ödüle 34 defa aday gösterilip 23 defa kazanmış olan, olağanüstü yetenekli bir aktördür. Bu büyük aktörün ilk önemli rolü, 1973 yapımı "Bang the Drum Slowly"dir. Ancak önemli çıkış yaptığı film olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 1973 yapımlı "Mean Streets" filmdir. The Godfather filmleriyle de o bildiğimiz karizmatik, etkileyici Robert De Niro hafızalarımızla yerleşmiştir. Şu anda "Tribeca Film Center" adında kendisine ait olan yapımcı firmayı yönetmektedir.

Joe Pesci
italyan-amerikalı Akademi Ödülü ve BAFTA ödülü sahibi aktör, komedyen ve şarkıcıdır. Goodfellas, Home Alone serisi ve Lethal Weapon serisi gibi filmlerle bilinmektedir. Robert De Niro ile bazı filmleri mevcuttur.

Chazz Palminteri
, İtalyan asıllı ABD'li aktör. Bir dönem televizyonda sürdürdüğü oyunculuk kariyerinin dışında, sinemada yönetmenlik, oyunculuk ve senaristlik yapmıştır. Sinemada yer edinmesini sağlayan, senaryosunu da yazdığı A Bronx Tale filmindeki rolü olmuştur. Ertesi sene oynadığı Bullets Over Broadway filmindeki Cheech rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu SAG Ödülü'nü kazanmıştır.

IMDB Puanı: 7/7 ( 65691 kişi oy verdi.)

Resimler

Günaha Davet - A Bronx Tale izle

 

Günaha Davet - A Bronx Tale izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, a bronx tale izle, digiturk 2014 filmleri, günaha davet konusu, günaha davet izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.