TIKLA ARA

Hayalimdeki Aşk - Ruby Sparks

Calvin bir hafta sonra Ruby'yi (Zoe Kazan) odasındaki koltukta otururken bulur. Kelimelerinin canlı ve nefes alan bir insana dönüşmesi Calvin'i hayrete düşürmüştür.


Hayalimdeki Aşk - Ruby Sparks filmini Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hayalimdeki Aşk - Ruby Sparks

Hayalimdeki Aşk - Ruby Sparks izle

İlk Gösterim tarihi:Hayalimdeki Aşk - Ruby Sparks 22.11.2013 22:40 - 00:18 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Hayalimdeki Aşk - Ruby Sparks

2012 - ABD Tür : Dram , Komedi , Romantik türündedir.Hayalimdeki Aşk - Ruby Sparks filmin yönetmenliğini Jonathan Dayton, Valerie Faris yapmaktadır.Film oyuncularını Antonio Banderas , Deborah Ann Woll , Paul Dano , Annette Bening , Zoe Kazan oluşmaktadır. 

Calvin (Paul Dano) kariyerinin başlangıcında olağanüstü bir başarı kazanmış genç bir roman yazarıdır. Ancak şu anda hem iş yaşamında hem de aşk hayatında sorunlar yaşamaktadır. Sonunda, önemli bir ilerleme kaydeder ve kendisine ilham veren Ruby isminde bir karakter yaratır. Calvin bir hafta sonra Ruby'yi (Zoe Kazan) odasındaki koltukta otururken bulur. Kelimelerinin canlı ve nefes alan bir insana dönüşmesi Calvin'i hayrete düşürmüştür.

Antonio Banderas, bilinen adıyla Antonio Banderas, İspanyol aktör ve şarkıcı. Özellikle 1990'larda rol aldığı Hollywood filmleriyle tanınmaktadır.1960'ta Málaga'da doğdu. Babası Jose polis memuru, annesi Ana ise öğretmendi. Javier adlı bir erkek kardeşi vardır. Çocukluğu diktatör Franco'nun iktidarının son yıllarına denk geldi. Küçük yaşlarda futbolcu olmak isteyen Banderas, ayağının kırılması nedeniyle futboldan vazgeçmek durumunda kaldı. Daha sonra oyunculuğa yöneldi.

Deborah Ann Woll (d.7 Şubat 1985) İrlanda ve Alman asıllı aktristtir.New Yorkta büyümüş Brooklyn de Packer Collegiate Institute de okumuştur.Üniversiteyi; University of Southern California da okumuştur.Bugüne kadar;Life, Aces'n Eights,ER,CSI: Crime Scene Investigation,For Gedda,My Name Is Earl, The Mentalist,Law and Order S.V.U. ve True Blood gibi dizlerde oynamıştır.Onu en çok tanımamızı sağlayan rolü bir HBO kanalı klasiği halini almış olan True Blood dizisindeki Jessica Hamby karakteridir.

Paul Dano
17 yaşındayken sinemada ilk büyük rolünü oynadı ve Howie Blitzer'i canlandırdığı bağımsız film L.I.E. ile tanınmaya başladı. 2006 yapımı Little Miss Sunshine filminde tek isteği bir jet pilotu olmak ve bu isteğini gerçekleştirene kadar da konuşmamaya ant içmiş Nietzsche hayranı Dwayne karakterini canlandırmıştır. Bu film En İyi Film dahil 4 dalda Akademi Ödülleri'ne aday gösterildi ve 2 Oscar kazandı. Paul Thomas Anderson'ın 2007 yapımı filmi There Will Be Blood'da Eli ve Paul Sunday'i canlandırdı. Film En İyi Film dahil 8 dalda Oscar'a aday olmuş, Dano ise BAFTA En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'ne aday gösterilmişti.

Zoe Kazan Gençliği ve eğitimi Kazan Los Angeles'ta doğdu, senarist kızı Nicholas Kazan ve oyuncu / yapımcı / yazar / yönetmen Robin Swicord, ve film torunu ve tiyatro yönetmeni Elia Kazan. Kazan o dedesinin bilmediğini ifade etmiştir ünlü oldu o on üç yaşına kadar [2]. O özel Windward Okulu Mar Vista ve Yale Üniversitesi'nde, hangi o 2005 yılında mezun eğitim aldı. Oyunculuk kariyeri değiştir.

IMDB Puanı: 6,2/10 ( ‎11.811 oy verdi.)

Resimler

Sadece Sen - Only You izle

 

Hayalimdeki Aşk - Ruby Sparks izle

 

 Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, ruby sparks konusu, digiturk 2014 filmleri, ruby sparks izle, hayalimdeki aşk izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.