TIKLA ARA

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas (3D)

Christmas gecesi Kuzey Kutbundaki Noel Baba'nın en küçük oğlu acil bir görev için babasının araçlarından yardım alır ve macera başlar.


Hediye Operasyonu - Arthur Christmas (3D) filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas (3D)

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas (3D) izle

İlk Gösterim tarihi:Hediye Operasyonu - Arthur Christmas (3D)  25.06.2013 13:40 - 15:17 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas (3D)

2011 - ABD , İngiltere Tür : Animasyon , 3 Boyutlu , Fantastik türündeki Hediye Operasyonu - Arthur Christmas (3D) filmin yönetmenliğini Barry Cook, Sarah Smith yapmaktadır.Film Oyuncuları James McAvoy , Hugh Laurie , Bill Nighy , Jim Broadbent , Ashley Jensen oluşmaktadır.

Christmas gecesi Kuzey Kutbundaki Noel Baba'nın en küçük oğlu acil bir görev için babasının araçlarından yardım alır ve macera başlar Noel Baba çocukların hayallerini süsleyen hediyeleri nasıl hazırlıyor hiç düşündünüz mü?

James McAvoy 2006 yılında The Last King of Scotland filmiyle BAFTA En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülüne aday gösterilmiş, aynı sene BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü'nü kazanmıştır. Ertesi sene Kefaret filmiyle en iyi aktör dalında Altın Küre'ye aday olmayı başarmıştır.2006 yılında aktris Anne-Marie Duff ile evlenmiştir.

James Hugh Calum
Laurie, iki kez Altın Küre ödülü kazanmış İngiliz aktör, komedyen ve yazar.İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa'nın bir bölümünde Stephen Fry ile birlikte rol aldıkları A Bit of Fry and Laurie adlı programla ünlüdür.1995 senesinde Emma Thompson ve Kate Winslet'in başrollerini üstlendiği 7 dalda Oskar'a aday olan ve en iyi uyarlama senaryo dalında Emma Thompson'a ödülü kazandıran Sense and Sensibility filminde oynadı. 1999'da Stuart Little filmiyle Amerika'da adını duyurmaya başladıysa da esas çıkışını 2004 yapımı House MD adlı televizyon dizisindeki Dr. Gregory House rolüyle gerçekleştirdi.

Bill Nighy
12 Aralık 1949 doğumlu.Altın Küre ve Bafta ödülü sahibi İngiliz oyuncu. Haziran 2004'de Akademi Ödüllerini 'ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) katılmak için davet almıştır. Annesi aktris Diana Quick olan 1984 doğumlu Mary Nighy isimli oyuncu bir kızı vardır.

IMDB Puanı: 7/10 ( 18300 kişi oy verdi.)

Resimler

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas (3D) izle

 

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas (3D) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, arthur christmas (3d) izle, digiturk 3d filmleri, hediye operasyonu konusu, hediye operasyonu izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.