TIKLA ARA

Hella W

Finlandiya'nın gelmiş geçmiş en nüfuz sahibi, yetenekli kadını Hella Wuolijoki'nin hayatını anlatan belgesel yapım..


Hella W filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hella W

Hella W izle

İlk Gösterim tarihi:Hella W   7 Ağustos Çarşamba 21.30, 20 Ağustos Salı 12.55, 02.50  Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Hella W

2011 - Finlandiya Tür : Biyografi , Dram , Tarih türündeki Hella W  filmin yönetmenliğini Juha Wuolijoki yapmaktadır.Film oyuncuları Matleena Kuusniemi , Maria Heiskanen , Svante Martin , Antti Litja , Tiina Weckström oluşmaktadır.

Finlandiya'nın gelmiş geçmiş en nüfuz sahibi, yetenekli kadını Hella Wuolijoki'nin hayatını anlatan belgesel yapım.. Henüz 1920'lerde büyük bir servetin sahibi olan Hella W'nin sıradışı yaşamı.. Dünyaca tanınan bir işkadını, politikacı ve oyun yazarı olan Finlandiyalı Hella W, Brecht, Gorky gibi yazarların da yakın dostuydu.

Maria Heiskanen (21 Ağustos 1970 doğumlu) bir Fin oyuncu. O sinema, televizyon ve tiyatro çalışır.Heiskanen 1991 İsveç filmi onun atılım rol aldı İsveçli bir Requiem: Il Capitano yönettiği Jan Troell . Rolüyle Heiskanen yılında Altın Plak Ödülü'nü kazandı Chicago Uluslararası Film Festivali 1992 yılında En İyi Kadın Oyuncu. Heiskanen 1993 yıllarında İsveç'te yaşamış - 2003 ve film ve tiyatro çalıştı. O oynadığı Kungliga Dramatiska Teatern ve Riksteatern o örneğin içinde Masja rolünü gerçekleştirilen nerede Anton Chekhovs Martı (2008) yönettiği Lars Norén .

Matleena Kuusniemi (doğum 24 Eylül 1.973 Espoo, Finlandiya ) bir olan Fin oyuncu .Kuusniemi sadece altıncı kez çalışmaya dahil Tiyatro Akademisi'nde 1990'larda aktör çalışmaları. Iş baskılar nedeniyle Kuusniemi sadece 2002 yılında tamamlanmıştır tiyatro sanatında yüksek lisans .Kuusniemi rol aldı tiyatro yanı, film ve televizyon. O Nooraa oynadığı kamu televizyon dizisi için bilinen Hearts Akademisi (1998), ama gerçek atılım Ilona rolü ile birlikte Donald Louhimies film Restless (2000). O ilk alınan Jussi için ödül filmi Dondurulmuş Arsa 2006 yılında.

Juha Wuolijoki (doğum 10 Kasım 1.969 Helsinki ) bir olan Fin yönetmen , film yapımcısı ve senarist .Wuolijoki ödüllü filmleriyle tanınan Gourmet Club (2004) ve Christmas Story bir yönetmen ve yapımcı olarak (2007). Ayrıca senaryo, iki film katıldı.Wuolijoki filmin en başarılı tiyatro yazar, iş kadını ve politika yapıcılar yaptı soba Wuolijoki . Tarafından film orijinal el yazmaları Outi Nyytäjä . Film hazırlandı Hella'nın B .

IMDB Puanı: 5.1/10 ( 199 kişi oy verdi.)

Resimler

Hella W izle

 

Hella W izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, hella w konusu, digiturk 2014 filmleri, hella w izle, hella w izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.