TIKLA ARA

Her Şey Tadında

Hayata dair her şeyin konu alındığı her şey tadında programı Şef Eyüp Kemal Sevinç Türk ve Dünya mutfaklarından seçtiği en lezzetli yemekleri ile tüm ev hanımlarının beğeniyle izlediği bir pogsam haline gelmiştir.


Her Şey Tadında programını Digiturk Turkmax 'dan izleyebilirsiniz.

Her Şey Tadında

Her Şey Tadında

Her Şey Tadında, Konusu

Her Şey Tadında 3.sezonunda da hafta içi her gün 09.00 ile 13.30 saatleri arasında Turkmax kanalından izleyebilesiniz.. Program Sunuculuğunu Jess Molho ve Sena Keçeli'den oluşuyor.

Konusu: Başarılı gazeteci İpek Durkal ve program yazar Turhan Alyakut'un da aralarında yer aldığı magazin masasında ;en çok izlenen TV dizilerinden set arkası dedikodularına, dergilerde yer alan magazin haberlerinden,son dakika gelişmelerine kadar birçok güncel konu ele alınmaya devam ediyor.

Yeni sezonda Fitness Uzmanı Gerda Ergül ve ekibi de Her Şey Tadında ailesine katılıyor. Hafta içi her gün fitness,plates,dans, yoga, gibi farklı çalışmalar ile güne sağlıklı ve zinde başlamamıza yardımcı oluyor.

Hayata dair her şeyin konu alındığı her şey tadında programı Şef Eyüp Kemal Sevinç Türk ve Dünya mutfaklarından seçtiği en lezzetli yemekleri ile tüm ev hanımlarının beğeniyle izlediği bir pogsam haline gelmiştir.Program esnasında yemek tarifleri bölümünde hanımlara uygulamalı yemek tarifleri ve pratik bilgilerde sunulmaktadır.

Her Şey Tadında izle

 

Her Şey Tadındaizle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, her şey tadında, yemek tarifleri, jimlastik hareketleri, magazindeki dedikokular,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.