TIKLA ARA

Highland Park

Ekonomik krizin eğitime etkileri... Bir kasabanın geçirdiği mali sıkıntı, okulun müdürünü de çeşitli kesintiler yapmaya iter...


Highland Park filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Highland Park

 Highland Park izle

İlk Gösterim tarihi: Highland Park 22.10.2013 13:40 - 15:10 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Highland Park

2013 - ABD Tür : Dram , Komedi , Highland Park filmin yönetmenliğini Andrew Meieran yapmaktadır.Film oyuncuları Danny Glover , Billy Burke , Deborah Ann Woll , Bob Gunton , Parker Posey oluşmaktadır. 

Ekonomik krizin eğitime etkileri... Bir kasabanın geçirdiği mali sıkıntı, okulun müdürünü de çeşitli kesintiler yapmaya iter... Bir lise öğretim loto havuz işitme bütçe kesintileri tüm işlerini ortadan kaldırmıştır sonra da on yıl boyunca oynadım şanslı numaraları kendi kaderini yerleştirir.

Danny Glover, komedi ve drama oyuncusu olarak uluslararası kariyerine 1987'de Cehennem Silahı (Leathel Weapon) ile başladı. Sonrasında çeşitli sinema ve TV filmlerinde rol aldı. Cehennem Silahı'ndaki rolüyle NAACP Image Award'a layık görüldü. HBO'nun Mandela filmindeki performansı ise, 1988'de ikinci Image Award (CableACE Award) anlamına geliyordu. Bir PBS yapımı olan A Raisin in the Sun (1989) ve yine aynı yılda televizyon tarihinin reytingi en yüksek mini dizilerinden Lonesome Dove, Glover'a bir de Emmy Ödülü kazandırdı. Bat-21 ve HBO'nun Show programı Dead Man Out ile yıldızı parlamaya devam etti. To Sleep With Angerdaki başarısıyla prodüktör olarak da niteliğini sergiledi ve hem Independent Feature Project (Gelecek Vaadeden Bağımsız Proje) / Batı'nın En İyi Aktörü hem de NAACP Image Award'I aldı. Predator 2, Flight of the Intruder, A Rage in Harlem, Pure Luck, Grand Canyon, The Saint of Fort Washington ve Bophada da rol aldı. Glover'ın kariyerinin ilk basamaklarında The Color Purple, Escape from Alcatraz, Chu Chu and the Philly Flash, Iceman ve Places in the HeartI görüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda Joe Peshi ile birlikte Gone Fishinde rol alan Glover, mini dizi Buffalo Soldiersda hem oynadı hem de prodüksiyonunu üstlendi.

Deborah Ann Woll (d.7 Şubat 1985) İrlanda ve Alman asıllı aktristtir.New Yorkta büyümüş Brooklyn de Packer Collegiate Institute de okumuştur.Üniversiteyi; University of Southern California da okumuştur.Bugüne kadar;Life, Aces'n Eights,ER,CSI: Crime Scene Investigation,For Gedda,My Name Is Earl, The Mentalist,Law and Order S.V.U. ve True Blood gibi dizlerde oynamıştır.Onu en çok tanımamızı sağlayan rolü bir HBO kanalı klasiği halini almış olan True Blood dizisindeki Jessica Hamby karakteridir.

IMDB Puanı:7.2/10 ( 94.393 oy verdi.)

Resimler

Highland Park izle

 

 Highland Park izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, highland park konusu, digiturk 2014 filmleri, highland park oyuncuları, highland park izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.